Podobne strony

 • Phoenix Contact

  Automatyka
  Polski oddział niemieckiego producenta elementów automatyki i techniki połączeniowej, zabezpieczeń przed przepięciem, złącz do płytek drukowanych. Prezentacja produktów, dane techniczne, promocje, informacje na temat nowości.
 • Cyfronika

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma prowadzi sprzedaż elementów, układów scalonych, tranzystorów, transformatorów, zasilaczy, urządzeń, płytek, chemii, kitów dla elektroników. Ciekawe urządzenia do domu, samochodu, do zabawy. Obszerna propozycja dla hobbystów i majsterkowiczów. Porady dla elektroników poprzez e-mail.
 • Zakład Obwodów Drukowanych KONO s.c.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent obwodów drukowanych. Informacje techniczne, kontakt, cennik.
 • Eldos

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent płytek obwodów drukowanych jednostronnych, dwustronnych i wielowarstwowych.
 • ZGODA Zakład Podzespołów Elektronicznych

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma specjalizuje się w produkcji obwodów drukowanych. Produkcja średnich, krótkich oraz prototypowych serii produkcyjnych.


:: cerames.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.cerames.pl

Kategorie:

Opis:

Dzięki bardzo bogatej ofercie sklepu Cerames, klienci mają możliwość kupowania najwyższej jakości produktów stworzonych z myślą o dekoracji łazienek i nie tylko. Oferowane są również atrakcyjne, trwałe i funkcjonalne elementy, takie jak umywalka nablatowa. Bardzo dużą grupę oferowanych produktów stanowią płytki do łazienki, które można mocować na ścianach i podłogach. Charakteryzują się one zróżnicowanym kształtem, wzorami oraz odpornością na wiele niekorzystnych czynników, jak uszkodzenia.