Podobne strony

 • Motel A & B

  Hotele i pensjonaty
  Motel oferuje pokoje hotelowe, domki letniskowe oraz organizację bankietów.
 • Pentra

  Materiały wykończeniowe
  Zakład kompleksowych remontów mieszkań, domów i biur. Prowadzi sprzedaż ratalną materiałów i usług. Wykonuje ogrodzenia z profili PCV, domki letniskowe, pawilony handlowe. Sprzedaje panele ścienne i podłogowe.
 • DOMBAL

  Materiały wykończeniowe
  Producent wyposażenia z drewna do ogrodów. Wytwarza domki letniskowe, altany, pergole, ławki, stoły, kwietniki, tarasy i wyposażenie mieszkań oraz drewno budowlane. W ofercie posiada także panele, kantówki, łaty, krawędziaki i boazerie. Na stronie zdjęcia, rysunki, katalog, informacje o działach i możliwość zamówienia produktów e-mailem.
 • Inwest Akord S A.

  Budownictwo drewniane
  Wizytówka firmy budowlanej specjalizującej się w budowie osiedli drewnianych domków jednorodzinnych.
 • Tawerna pod Zdechłym Dorszem

  Karczmy, tawerny
  Tawerna Pod Zdechłym Dorszem jest czynna przez cały rok. Poleca smaczną, wykwintną kuchnię oraz oryginalne potrawy. W ofercie tawerny znajduje się 9 domków letniskowych (2 i 4-osobowych) z pełnym węzłem sanitarnym, czynnych od 1 maja do 30 września. Restauracja oraz domki znajdują się w odległości 30 metrów od morza. Tu zapoznasz się ze szczegółami oferty wypoczynku.


:: Kriswood ::

Nasza ocena:
Adres: https://kriswood.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Drewniane altany ogrodowe po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też warto jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania nasz producent. Od bardzo wielu lat oferujemy nowoczesne drewniane domki letniskowe, które mogą odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych posesji. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy wyłącznie wysokiej jakości drewniane domki ogrodowe, które w swojej cenie i w swojej klasie nie mają so