Podobne strony

 • Centrum Terapii Bacha

  Lekarze, gabinety
  Wizytówka gabinetu psychoterapii. Znajdziesz tu jego ofertę i dane kontaktowe.
 • Gestalt - Psychoterapia Katowice - Joanna Nowak Szewczyk

  Psychiatria i psychologia
  Gabinet Psychoterapii Katowice. Psychoterapia indywidualna i psychoterapia grupowa. Mgr Joanna Nowak-Szewczyk – certyfikowana psychoterapeutka GESTALT.
 • Gabinet psychoterapii - Artur Kulig

  Psychiatria i psychologia
  Jestem certyfikowanym psychoterapeutą SNP i SNTR Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 492) oraz trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr I 50) Moja oferta skierowana jest do osób, które cierpią z powodu różnego rodzaju dolegliwości natury psychicznej i potrzebują profesjonalnej pomocy. Również do tych osób, którym lekarz zaproponował /zalecił/ psychoterapię jako formę leczenia.
 • Albedo - Gabinet Psycholog Joanny Biegalskiej

  Psychiatria i psychologia
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych: stres, kryzysy osobiste, mobbing, problemy wychowawcze. Psychoedukacja, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.
 • Gabinet psychologiczny

  Psychiatria i psychologia
  Pomoc psychologiczna: samotność, fobia, depresja, nerwica. Gabinet psychologiczny w Warszawie. Redukcja stresu, terapia stresu pourazowego.


:: Gabinet terapii Gestalt ::

Opis:

Gabinet Gestalt specjalizuje się w psychoterapii, która pomaga radzić sobie z życiowymi trudnościami takimi jak depresja, lęki czy po prostu pomoc w radzeniu sobie z trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym. W wielu przypadkach wystarczy krótka konsultacja, aby znów mieć kontrolę nad swoim życiem. Serdecznie zapraszam.