Podobne strony

 • KONSMETAL - SEJF

  Techniczna ochrona mienia
  Oferta handlowa tej firmy obejmuje trzy grupy tematyczne: kasy pancerne, sejfy, kasetki; szafy metalowe; drzwi antywłamaniowe.
 • HERTZ Ochrona sp. z o.o.

  Fizyczna ochrona mienia
  Pełna gama usług w zakresie ochrony mienia: sprzedaż, montaż i monitorowanie alarmów, grupy interwencyjne, konwoje.
 • Lob System

  Drzwi antywłamaniowe
  Zakład produkuje zabezpieczenia antywłamaniowe oraz okucia budowlane i meblowe. W ofercie produkcyjnej zakładu m.in. zamki drzwiowe, drzwi antywłamaniowe metalowe, klamki, kłódki oraz asortyment artykułów montażowych.
 • Zbigmet

  Drzwi antywłamaniowe
  Producent drzwi antywłamaniowych standardowych i nietypowych w wykończeniu naturalnym oraz z tworzyw sztucznych. Sprzedaje także zamki i okucia oraz drzwi przeciwpożarowe. Na stronie przykładowe wzory i dane adresowe.
 • Donimet

  Producenci
  Producent stolarki otworowej i zabezpieczeń antywłamaniowych. Podstawą produkcji są drzwi metalowe malowane proszkowo, w okleinie drewnopodobnej i tapicerką. Również drzwi z płytą MDF i drzwi nietypowe np. kasowe. Na stronie katalog drzwi, zdjęcia, sieć dystrybucyjna, certyfikaty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Drzwi antywłamaniowe Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://gerde.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wybierając drzwi zewnętrzne można będzie zdecydować na różne materiały. Możemy wybrać metalowy próg albo drewniany. To wszystko robi się po to żeby całość wyglądała bardzo dobrze. W przypadku drzwi zewnętrznych trzeba będzie sprawdzać trwałość materiałów i atesty. Mają być odporne na promienie UV i na zmieniające się temperatury. Jeśli będziemy chcieli wybrać drzwi, które nie spełniają takich wymogów, ale bardzo nam się podobają to zalecane jest zamontowanie specjalnego zadaszenia i wtedy nie ma