Podobne strony

 • PPUH Consensus Sp. z o.o.

  Gastronomia
  Oferta cateringu, organizacji imprez okolicznościowych oraz prowadzenia stołówek i innych punktów żywienia zbiorowego w zakładach pracy.
 • Orbis Travel

  Biura podróży
  Na stronach Orbis Travel można znaleźć programy imprez, ofertę dla turystów, opisy hoteli oraz informacje o temperaturach w krajach, w których firma organizuje wypoczynek. Dodatkowo dla chcących wyjechać na wakacje nie przepłacając, oferty last minute.
 • Rock House - Agencja Impresaryjno Artystyczna

  Inne
  Agencja zajmuje się produkcją przedsięwzięć dla stacji telewizyjnych i radiowych, organizacją tras koncertowych w kraju i za granicą, a także kampanii promocyjnych zespołów rockowych.
 • Bar Kasztelanka

  Restauracje
  Bar zajmuje się organizacją przyjęć i bankietów, serwuje śniadania, obiady, szybkie dania gotowe oraz przyjmuje z jednodniowym wyprzedzeniem zamówienia na wyroby garmażeryjne. Na stronie znajdziesz zdjęcia lokalu i menu.
 • Fundacja Wspierania Szkół Sportowych

  Szkoły sportowe
  Strona fundacji, która ma na celu głównie wspomaganie inicjatyw szkolnych w zakresie rozpowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży oraz organizowanie masowych imprez sportowych. Oprócz celów i zadań organizacji znajdziesz tu tematyczną galerię zdjęć.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Twój Dzień - firma specjalizująca się w organizacji wesel i przyjęć ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.twojdzien.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiesz się dlaczego warto powierzyć nam ważne zadanie jakim jest obsługa wesel. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu doświadczeniu oraz prawdziwie opartemu na pasji podejściu, będziesz w stanie szybko dostrzec dla siebie konkretne rozwiązania, które będą idealnie odpowiadały na Twoje zapotrzebowanie.