Podobne strony

 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu, opracowywany przez lekarzy. Codziennie nowe wiadomości. Anatomia człowieka, encyklopedia badań, chorób i leków. Ponadto największe osiągnięcia współczesnej medycyny, jak być zdrowym, przegląd prasy, książek i serwisów internetowych o zdrowiu.
 • Chirurg

  Chirurgia
  Spis lekarzy Klinicznego Oddziału Chirurgii Dziecięcej Śląskiej Akademii Medycznej oraz Oddziału Chirurgii Dziecięcej Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Rehabilitacji.
 • Nowa Pediatria

  Pediatria
  Dwumiesięcznik poświęcony zagadnieniom pediatrii. Możliwość zaprenumerowania przez Internet.
 • KS-PEDIATRA'99

  Pediatria
  Opis nowoczesnego systemu komputerowego wspomagającego pracę gabinetów pediatrycznych, przychodni, klinik i szpitali.
 • Pediatria

  Pediatria
  Możliwość zadania pytania i uzyskania porady z zakresu chorób dziecięcych, Serwis Medic Online.


:: RADZKI MAREK leczenie anemii ::

Nasza ocena:
Adres: http://wizytydomowepediatrawarszawa.pl

Ulica: Emilii Plater 25 lok. 4

Miasto:
Kod: 00-688
NIP:

Telefon:



Kategorie:

Opis:

Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę lekarza Marka Radzkiego - pediatry z drugim stopniem specjalizacji. Prowadzi on prywatną praktykę lekarską na terenie Warszawy. Oferuje wizyty domowe u dzieci chorych i zdrowych oraz zapewnia konsultacje i porady z zakresu zdrowia, żywienia i pielęgnacji. Zajmuje się ustalaniem kalendarza wizyt pediatrycznych oraz szczepień, diagnostykę i leczenie chorób dziecięcych tudzież alergii i nietolerancji pokarmowych. Zapewnia miłą i komfortową atmosferę jak i najwyższy poziom wiedzy medycznej. Więcej szczegółów mieści się na stronie internetowej.