Podobne strony

 • telefony dla niedosłyszących

  Inne
  Sklep dla osób niedosłyszących i niesłyszących Audifon Mróz Sp.j. W ofercie m.in. Magiczna szczoteczka przedłużająca żywotność Twojej baterii w Twoim aparacie słuchowym . Wyjmując i zakładając baterie rękoma tracisz ok. 27% jej wartości użytkowej, na skutek częstych zwarć biegunów i zatłuszczeń jej powierzchni zwiększających również oporność elektryczna. Bardzo przydatna mała szczoteczka, do czyszczenia Twego aparatu słuchowego, z magnetyczna końcówka, ułatwia życie Tobie oraz poprawne funkcjono
 • toral.pl

  Inne
  TORAL Maciej Tippe z Olkusza to uznany na rynku producent i dostawca artykułów ściernych i oficjalny przedstawiciel firmy TAF na terenie Polski. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości artykułów ściernych, a swoją działalność prowadzimy od 1987 r. Nasze produkty do przemysłu, a poza produkcją świadczymy doradztwo techniczne związane z wyborem artykułów ściernych dla poszczególnych etapów procesu produkcyjnego. Prowadzimy też dystrybucję wyrobów z branży artykułów ściernych. Prosimy o kontakt, a z pełną ofertą można zaznajomić się na naszej stronie.
 • Psihotelmorris petsitter Warszawa

  Inne
  Kiedy praca pochłania sporą część Twojego życia i martwisz się, że Twój pies musi spędzać dużo czasu w samotności, zawsze możesz oddać go komuś do opieki. Nie musi być to wcale ktoś z rodziny czy jakiś znajomy, z powodzeniem sprawdzi się również hotel dla psów. Czasami nawet lepiej zdecydować się na profesjonalną opiekę nad psem niż na siłę szukać znajomych, którzy mogą zająć się Twoim psem.
 • tipsport.pl

  Inne
  Tip to nowoczesny portal pozwalający na poszukiwanie pracy w niszowej branży sportowej, jak również umieszczanie tam swoich ogłoszeń w tej kwestii. Na pewno zatem każdy poszukujący pracy w sporcie, jak też osoby, które chcą znaleźć doskonałego pracownika odnajdą tam wszystko to, czego poszukują. Postaw na nowoczesny portal.
 • koenigstahl.pl

  Inne
  Jako firma oferująca bardzo szeroki wybór różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty. Oferujemy przede wszystkim elementy stalowe, które ze względu na swoją jakość są w stanie posłużyć przez długi czas i które mogą w swoim zadaniu sprawdzić się rewelacyjnie. Korzystanie z takowych będzie naprawdę przyjemne.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Salon Fryzjerski w Olsztynie - Black & White ::

Nasza ocena:
Adres: http://fryzjer-olsztyn.pl/

Ulica: ul. Barczewskiego 1/7

Miasto: Olsztyn
Kod: 10-061
NIP: 7422204415

Telefon: 727923963Kategorie:

Opis:

Black & White jest olsztyńską firmą fryzjerską działającą od 2014 roku. Posiadamy dwa salony, w których zatrudniamy łącznie sześciu wyspecjalizowanych fryzjerów stale podnoszących swoje umiejętności. W naszej ofercie możesz znaleźć:

- koloryzacje
- strzyżenia
- upięcia oraz czesania

Nasze salony można znaleźć w Olsztynie, pod adresami ul. Barczewskiego 1/7, Warmia Towers, tel. 727 923 963, oraz ul. Prosta 17/6, Starówka, tel. 698 017 010.

Słowa kluczowe: