Podobne strony

 • Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości w Olsztynie.

  Firmy wg branży
  Geopunkt Anna Matczak to firma w której pracują geodeci z wieloletnim doświadczenie zawodowym oraz dysponują sprzętem najwyższej dokładności. Wykonujemy między innymi: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, mapy do celów projektowych, tyczenie obiektów budowlanych,sieci podziemnych i naziemnych uzbrojenia terenu, podziały nieruchomości, wznowienia punktów granicznych,wyceny nieruchomości.
 • M-GEO pomiary geodezyjne

  Firmy wg branży
  Firma M-GEO świadczy szeroki zakres usługi geodezyjno-kartograficzne prowadzi swoją działalność od 2006 roku. Swoją siedzibę posiada w Dąbrowie Górniczej jednak realizujemy zlecenia na obszarze całego kraju jak również za granicą. Realizujemy zlecenia o charakterze geodezyjno - kartograficznym, projektowym, architektonicznym, profil naszej działalności obejmuje głównie pomiary wstępne, aktualizacyjne, realizacyjne oraz inwentaryzacyjne, zajmujemy się geodezją inżynieryjno- przemysłową.
 • MOGEO Geodezja Olsztyn

  Firmy wg branży
  MOGEO jest szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie miasta Olsztyn oraz powiatu olsztyńskiego. Posiadamy uprawnienia zawodowe w dziedzinie Geodezji i Kartografii w zakresie 1 i 2. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży geodezyjne pozwala nam na rzetelne, sprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań. Wysoka jakość usług, niskie ceny oraz indiwidualne podejście do każdego zadania – to dewiza, którą kierujemy się w pracy.
 • Frelik-Geodezja Żyrardów

  Nauka i technika
  Mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości,wytyczenia,inwentaryzacje budynków to tylko niektóre z zadań geodezyjnych które wykonujemy. Zobacz nasze realizacje, a jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami. Rozmowa nic nie kosztuje,z chęcią odpowiemy na każde wasze pytania, więc nie czekaj jeśli masz pytanie ZADZWOŃ! lub napisz do nas!
 • www.tomapex.com.pl

  Firmy wg branży
  Świadczeniem profesjonalnych usług geodezyjnych, trudni się firma TOMAPEX z Krakowa. Wykonać może m.in. geodezyjną dokumentację do celów prawnych, geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne, modernizację ewidencji gruntów i budynków, podział i rozgraniczenie nieruchomości. Wśród klientów firmy, znajdują się Starostwa Powiatowe, biura projektowe, jak również pojedyncze osoby. Firmę tworzy zespół inżynierów, posiadających już niezbędne doświadczenie. TOMAPEX może się pochwalić sporą liczbą pozytywnych referencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.


:: GKL geodeta Leszno Karolina Mochalska ::

Nasza ocena:
Adres: http://geo-karto-linia.pl/

Ulica: Sułkowskiego

Miasto: Leszno
Kod: 64-100
NIP: 6972203722

Telefon: 503789091
Opis:

Firma geodezyjna GKL Karolina Mochalska świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne jak również geoinformatyczne. Wykonujemy precyzyjne pomiary mające na celu wykonanie mapy do celów projektowych, geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, podzialu działki, wznowienia znaków granicznych oraz wiele innych znajdujących się w naszej ofercie na stronie internetowej firmy. Działamy na terenie województwia wielkopolskiego i dolnośląskieg. Zapraszamy do kontaktu.