Podobne strony

 • Pearl Jam

  Pearl Jam
  Strona promująca dwie nowe płyty koncertowe zespołu Pearl Jam, które ukazału się 25 sierpnia.
 • ELVIS PRESLEY FROM POLAND

  Elvis Presley
  Jeśli wierzycie, iż Elvis nadal żyje, a słysząc "Heartbreak Hotel" lub "You are always on my mind' czujecie dreszcze, to ta strona jest dla Was. Autorzy witryny proponują niesamowitą podróż do świata Elvisa Presleya. Mnóstwo artykułów, wspomnień ludzi znających osobiście piosenkarza, szczegółowa biografia, recenzje płyt i koncertów oraz teksty piosenek pozwolą Wam zrozumieć fenomen Króla Rock‘n’ Rolla.
 • ELVIS ŻYJE!!!

  Serwisy informacyjne
  Jeżeli chcesz wiedzieć w kim kochała się kiedyś twoja babcia i jej koleżanki oraz dlaczego twój ojciec ma na imię ELVIS, koniecznie odwiedź ten serwis. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek z życia KINGA, listę przebojów oraz najświeższe wieści z obozu elvisomanów. A wszystko po to by móc sie z nim spotkać, bo tak naprawdę to ELVIS ŻYJE!!!
 • Polski Portal Golfowy

  Golf
  Jeśli przemierzasz bezkres sieci w poszukiwaniu informacji dotyczących golfa to właśnie twa wędrówka dobiegła końca. Na stronach Polskiego Portalu Golfowego dowiesz się co to w ogóle jest golf i na czym polega, jest tu również garść informacji historycznych dotyczących tej gry. Jeśli jesteś początkującym graczem i nie bardzo wiesz o czym rozmawiają bardziej doświadczeni koledzy z pewnością przydatny okaże się słowniczek. Również dla początkujących, przeznaczona jest wirtualna szkoła golfa. Oprócz tego znajdują się tu informacje o polach golfowych w Polsce i na świecie, turniejach oraz graczach.
 • GOLF - Polskie strony

  Golf
  Zbiór odnośników do polskich stron o grze w golfa. Ułatwia znalezienie potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Zabudowy hakowe | I-King ::

Nasza ocena:
Adres: http://i-king.pl

Kategorie:

Opis:

W punkcie serwisowym KING trudnimy się konstruowaniem zabudów hakowych dla podwozi ciężarowych oraz ich późniejszymi przeglądami.
W serwisie mamy doskonale wyszkolonych pracowników, którzy skutecznie i z życzliwością służą poradą. Na naszej stronie odszukają Państwo wiele potrzebnych informacji, więc zachęcamy serdecznie do odwiedzin. KING to gwarancja wysokiej jakości. Zapewniamy szybką i rzetelną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Używamy oryginalnych części, proponujemy klientom również