Podobne strony

 • Telebimy, ekrany led, plotery co2

  Ekrany wielkoformatowe
  Nasze ekrany ledowe posiadają żywe, jasne i jednolite kolory zbliżone barwą do naturalnych. Tylko wysokiej jakości telebimy reklamowe zapewniają skuteczny przekaz medialny. Sybil pro szybki, precyzyjny ploter grawerujący. Niezawodny laser co2 przy skomplikowanych pracach.
 • Arakel Group

  Inne
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą: telebimów pełno kolorowych, telebimów dwukolorowych ,telebimów ultralekkich i ultracienkich, oswietleń obiektów infrastrukturalnych,mobilnych ekranów świetlnych opartych na bazie aut VOLVO (od 30m2), mobilnych ekranów do 30m2, tablic informacyjnych (na lotniskach,stacjach metra, dworcach itp.) , tablic reklamowych, pasków LED.
 • GilBT- producent wyświetlaczy LED

  Firmy wg branży
  Gil Brothers Technology - producent wyświetlaczy LED. Produkowane przez nas reklamy diodowe opierają się na nowatorskich rozwiązaniach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą produktów- wykonujemy, także urządznia pod projekty indywidualne. Inwestuj w technologie najwyższej jakości i promuj swój biznes. Zapraszamy do współpracy.
 • Ekrany LED

  Firmy wg branży
  Firma Investtech oferuje ekrany LED polskiej produkcji w technologii diodowej w wykonywane indywidualnych dobranych formatach. Mamy doświadczenie i dobrych specjalistów do montowania ekranów LED na obszarze kraju jak i za granicą. Gwarantujemy Państwu fachową realizację inwestycji w ekrany od początkowej fazy badania lokalizacji aż po instalację oraz obsługę ekranu po zakończeniu gwarancji serwisowej. Warto stawiać ekrany z naszą firmą. Postawcie na doświadczenie i wiedzę o ekranach.
 • Wyświetlacze led, tablice diodowe

  Firmy wg branży
  Reklama to nierozłączny element promocji każdej firmy. Wyświetlacze led, reklamy diodowe, tablice LED oraz inne nośniki potrzebne do efektywnej i skutecznej reklamy świetlnej są narzędziami, które usprawniają promocje. Dostarczane przez Lednet wyświetlacze LED i tablice reklamowe to produkty zaawansowane technologicznie, nowoczesne i inteligentne. Jako producent wyświetlaczy dbamy o jakość naszych produktów. Zakres ich pracy jest nieograniczony.


:: Transparentne kurtyny Led ::

Nasza ocena:
Adres: http://inexled.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Dzięki skorzystaniu z oferty inexLed można zapewnić sobie nowoczesne urządzenia wyświetlające różne obrazy, reklamy, itp. Wszyscy klienci mogą zamawiać kurtyny LED oraz wiele innych praktycznych urządzeń wykorzystujących taką technologię. Jest ona nie tylko wydajna i trwała, ale również zapewnia odpowiedni poziom oszczędności energii elektrycznej.