Podobne strony

 • Qumak-Sekom S.A.

  Techniczna ochrona mienia
  Podstawowym profilem działalności spółki jest integrowanie rozwiązań informatycznych oraz teletechnicznych, w tym technologii wykorzystywanych w koncepcji Inteligentnego Budynku. Oferta firmy obejmuje również dostawę sprzętu i usług wideokonferencyjnych, projektowanie i realizację stron www (również z grafiką 3D), systemy zarządzania i zabezpieczania środowisk IT. Sekom proponuje także systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami średniej i dużej wielkości.
 • Wekta

  Techniczna ochrona mienia
  Strona firmy produkującej domofony. W jej ofercie znajdziesz: domofony analogowe do bloków wielorodzinnych, omofony analogowe do pełnej ochrony małych i dużych kompleksów budynków oraz domofony cyfrowe dwuprzewodowe, iterfejsy do central telefonicznych. Dodatkową atrakcją jest możliwość zakupu towaru w sklepie internetowym.
 • Elektris

  Automatyka
  Strona zawiera informacje o usłudze automatyki budynków, proponowanej przez firmę Elektris. Dzieki systemowi EIB można obniżyć koszty za energię oraz zapewnić wiekszą wygodę w użytkowaniu domu, budynku. Ponadto firma zajmuje się również infrastrukturą telefonii komórkowej, o czym szczegółowo można przeczytać na stronie.
 • Inteligentny dom

  Automatyka
  Podwarszawska firma specjalizująca się w systmach automatyki budynków, inteligentnych rozwiązaniach dla domów. Automatyzacja wielu funkcji - żaluzje, oświetlenie, klimatyzacja itp. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Initel

  Techniczna ochrona mienia
  INITEL oferuje usługi koncepcyjne, projektowe i wykonawstwo systemów teletechnicznych w ramach systemów inteligentnego budynku w zakresie: zabezpieczeń elektronicznych, sygnalizacji pożaru, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu oraz kontroli czasu pracy.


:: Inteligentny Dom, automatyka budynku eHouse BMS - DIY ::

Nasza ocena:
Adres: http://inteligentny-dom.ehouse.pro/

Kategorie:

Opis:

System Inteligentnego domu do samodzielnego montażu projektowania i programowania.
Możesz samodzielnie stworzyć instalację automatyki budynku (przewodowej i bezprzewodowej bez dodatkowych kosztów instalacyjnych i konfiguracyjnych, gdyż do systemu dołączone jest oprogramowanie do konfiguracji, sterowania i wizualizacji oraz biblioteki programistyczne do samodzielnego rozwoju. Blog systemu eHouse.