Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • www.optykfeniks.pl

  Medycyna i zdrowie
  Obniżenie ostrości wzroku jest wskazówką, że powinniśmy udać się do specjalisty. Zapraszamy na konsultację optometrystyczną, jaką oferuje Feniks Optyk we Wrocławiu. Świadczy całościowe usługi optyczne, w tym także badania wzroku pod kątem noszenia soczewek okularowych czy soczewek kontaktowych. Proponujemy badanie refrakcji, jakie wykonujemy metodą Dondersa. Prowadzimy też sprzedaż okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu.
 • dayspasalon.pl

  Medycyna i zdrowie
  Karboksyterapia, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry z użyciem infuzji tlenowej czy endermologia LPG to tylko niektóre procedury, jakie świadczy Thalgo Day Spa & Salon w Warszawie. Prócz kosmetologią hi-tech, ofertę stanowi kosmetyka i pielęgnacja twarzy i ciała, stylizacja fryzur, wizaż oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Wykonujemy też stylizację rzęs oraz makijaż permanentny. Jeśli cenisz sobie wygoda i profesjonalizm, zapraszamy do umawiania wizyt. Czeka na Ciebie łyk kawy i dźwięk muzyki, który pozwoli Ci się odprężyć.
 • www.inmedin.pl

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli doznałeś urazu wskutek wypadku i jesteś uprawniony do odszkodowania z tytułu polisy OC sprawcy bądź posiadasz własną polisę, zapraszamy do kontaktu Instytutem medycyny interwencyjnej w Warszawie. Specjalizujemy się w odszkodowaniach, jakie mają zagwarantować powrót do zdrowia osobom poszkodowanym. Zadbamy nie tylko o komfort fizyczny naszych pacjentów, ale i o ten psychiczny. Z nami poczujesz się bezpiecznie. Projektujemy ścieżkę pacjenta i dążymy, by jak najszybciej wdrożyć leczenie. Zapraszamy do kontaktu!
 • Instytut Beauty Line - salon kosmetyczny Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Poznaniu. Mamy w swojej ofercie podstawowe zabiegi kosmetyczne: pielęgnacja dłoni i stóp, pielęgnacja brwi i rzęs. Ale jako salon, który chce być na bieżąco mamy również w swojej ofercie nowoczesne specjalistyczne zabiegi: hifu, mezoterapia igłowa, mezoterapia frakcyjna, botoks, vela-slim jak i wiele innych. Odwiedź Nas a nie zawiedziesz się!


:: http://masaze-gdansk.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://masaze-gdansk.com.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Bardzo istotną zaletą tej firmy jest niezwykle szeroka oferta obejmująca masaże w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczeni rehabilitanci i masażyści są w stanie dojechać do dowolnego klienta w obrębie Trójmiasta. Oprócz pojedynczych masaży, klienci mają możliwość wykupienia specjalnych abonamentów, dzięki którym będą korzystać z regularnych, tańszych usług.