Podobne strony

 • Serwis ogumienia Kuliszewski

  Motoryzacja i transport
  Naprawę opon samochodowych, naprawę opon samochodów ciężarowych, opon tirów oraz naprawę opon maszyn budowlanych oferuje Serwis ogumienia Kuliszewski w Prudniku. Świadczymy kompleksowe usługi serwisu opon (w tym wulkanizacji). Podejmujemy się też naprawy opon ciągników. Posiadamy wyszkoloną kadrę w zakresie napraw opon oraz taśm w prasach rolniczych i taśmociągach rolniczych. Techniką wyposażenia oraz jakością świadczonych usług staramy sie dorównać europejskim standardom. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm i instytucji. Zachęcamy do kontaktu.
 • Pomoc Drogowa Holowanie Laweta Kraków Wieliczka Skawina

  Motoryzacja i transport
  Firma AM Pomoc zajmuje się głównie ratownictwem drogowym i pomocą drogowa na terenie miasta Kraków Wieliczka Skawina Nowa Huta. Mamy możliwość wyciągnięcia pojazdu z rowu, holowanie, usługa lawety,awaryjne odpalanie z boostera, wózki pod urwane koło, transport dostawczych, ciężarowych, holowanie tir. Nasza firma znajduje się Kraków Mała Góra 14. Nasze stawki na dalszą odległość zaczynają się od 2 zł za kilometr. Współpracujemy z całodobowym warsztatem samochodowym. Posiadamy nowoczesny sprzęt.
 • Motoryzacja i transport
  Serwis samochodowy ASO AUTO 2000 zachęca do skorzystania ze swoich usług. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem marki Mazda. Posiadamy wykwalifikowanych oraz odpowiednio przeszkolonych mechaników, którzy w czasie każdej wizyty jasno opisują, co zostanie wykonane oraz dokładnie przedstawiają koszty realizacji. Dysponujemy Elektronicznym Rejestrem Serwisowym, gdzie znajduje się historia serwisowa auta. Realizujemy naprawy gwarancyjne i gwarantujemy kompleksowe wsparcie w trakcie awarii. Szczegóły przedstawionej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej, na która serdecznie zapraszamy.
 • Auta używane

  Motoryzacja i transport
  Prezentujemy serwis z moderowanymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Jeżeli interesujecie się Państwo zakupem samochodu używanego zapewniamy dogodne warunki wyszukiwania praktycznie dowolnego modelu spotykanego na rynku. Dzięki panelowi znajdziecie Państwo ogłoszenia idealnie dopasowane do wskazanej lokalizacji, miejsca zamieszkania.
 • Top Glass - Wulkanizacja Wojciech Kaczmarczyk

  Motoryzacja i transport
  Wybór zakładu samochodowego, gdzie za pewne niejednokrotnie będziesz musiał pozostawić swoje auto to trudna ale także i bardzo ważna decyzja. Mechanik musi poradzić sobie z awarią z którą się boryka Twój samochód, musi być solidny oraz tani. Warsztat samochodowy Top Glass z Krakowa powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Żadna awaria nie jest nam straszna albowiem nasi eksperci znakomicie znają się na tym co mają robić. Proponujemy także wulkanizację oraz zmianę opon, wymianę płynów, wymianę szyb c


:: Krotoski-Cichy Częstochowa - serwis volkswagen ::

Opis:

Grupa Krotoski-Cichy zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem aut marki Volkswagen, Audi oraz Škoda. Nasza firma działa w Częstochowie, oferujemy Wam usługi serwisowe oraz sprzedaż nowych i użytkowanych samochodów. Trudnimy się przeglądami okresowymi i zmianą kół oraz opon. Szczegółową ofertę mogą Państwo pozyskać wchodząc na naszą stronę internetową bądź łącząc się telefonicznie z naszymi pracownikami. Podchodzą oni indywidualnie do każdego klienta, posiadają odpowiednie zdolności, uczestniczą tak