Podobne strony

  • Praga - wirtualny spacer po stolicy Czech

    Czechy
    Złota Uliczka w Pradze zawdzięcza swą sławę malutkim domkom, w których mieszkali strzelcy zamkowi. Jedna z legend mówi, że za czasów Rudolfa II zamieszkiwali ją alchemicy zajmujący się wyrabianiem złota dla władcy. Na stronie zamieszczono informacje o praskich zabytkach, noclegach (hotele) i komunikacji (metro, autobusy, tramwaje). Obejrzyj również zdjęcia.
  • Aquapark Praga

    Rozrywka
    Aquapalace to centrum zabaw dla całej rodziny. W tym olbrzymim parku rozrywkowym każda osoba wyszuka coś dla siebie. Pośród atrakcji wyszukać można przykładowo wodny świat, gastronomię oraz centrum fitness. Wszelkie najważniejsze wiadomości na temat kosztów czy rezerwacji przeczytać można na witrynie www lunaparku. Wszystkie osoby serdecznie namawiamy do spędzenia niezapomnianego urlopu w Aquapalace. Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony pobytem w nim.


:: www.petithotelprague.com ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.petithotelprague.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Hotel Praga - oferujemy w pełni wyposażone, choć niewielkie pokoje, co pozwala nam na utrzymywanie naprawdę niskich cen. Tani Hotel Praga pełną gębą!

Wszystkie pokoje posiadają indywidualne łazienki, płaskie telewizory, bezprzewodowy internet WiFi i wielu zadowolonych Gości. Proponujemy także śniadania hotelowe w formie szwedzkiego bufetu, jak również wiele możliwości zaparkowania samochodu w okolicy.

Le Petit Hotel w Pradze znajduje się w centrum miasta, niedaleko stacji metra.

Zapraszamy n