Podobne strony

 • Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki Warszawa

  Firmy wg branży
  Strona przedstawia firmę sprzątającą EMKA. Zawarte informacje na stronie dotyczą metod sprzątania, urządzeń. Strona zawiera także informacje o firmie oraz cennik wybranych usług.
 • Myjnia Samochodowa Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Eko-PAROwozik to profesjonalna mobilna myjnia parowa która wykonuje: parowe pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz jej konserwowanie. Stosujemy technologię mycia parą oraz nanotechnologię. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją do motoryzacji. Dojeżdżamy do klienta, usługi wykonujemy mobilnie we wskazanym miejscu. Dbamy o środowisko i stosujemy kosmetyki samochodowe z najwyższej półki.
 • Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin Warszawa

  Firmy wg branży
  Firma realizuje zlecenia na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma od 1997 roku zajmuje się profesjonalnym, specjalistycznym praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, praniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem mebli skórzanych oraz myciem okien i elewacji, sprzątaniem po remontach jak również sprzątaniem mieszkań i biur.Posiadamy bogate doświadczenie poparte stałą współpracą i referencjami od zadowolonych klientów.
 • ECOLUX sprzątanie biur i pranie wykładzin w Warszawie

  Firmy wg branży
  Firma sprzątająca ECOLUX oferuje kompleksowe usługi sprzątania wnętrz niezależnie od ich przeznaczenia (mieszkania, domy, biura, apartamenty, osiedla i wspólnoty mieszkaniowe itp). Oferujemy również specjalistyczne metody prania wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz ekologicznych biodegradowalnych środków czyszczących na sucho lub na mokro. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy GWARANCJA ZADOWOLENIA
 • AMLUX sprzątanie kompleksów biurowych

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do skorzystania z usług fachowej firmy sprzątającej Amlux, jaka prowadzi swoją aktywność od dwudziestu pięciu lat. Zapewniamy całodzienny serwis, pranie wykładzin dywanowych, obsługę imprez i konferencji, a dodatkowo usługi kamieniarskie. Specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości rozległych kompleksów biurowych, galerii handlowych, centrów logistycznych oraz osiedli mieszkaniowych. Do wszelkiego zadania przystępujemy indywidualnie oraz dostosowujemy propozycję do potrzeb, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. W sezonie zimowym proponujemy fachowe odśnieżanie dachów, chodników i parkingów. Więcej informacji znajdziesz na witrynie.


:: Pranie Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.praniewarszawa.pl/

Ulica: ul. Pilarzy 7

Miasto: Warszawa
Kod: 04-425
NIP:

Telefon: 227232465
Opis:

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem, praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Specjalizujemy się w ozonowaniu, co jest doskonałą metodą walki z zapachem dymu papierosowego, grzybami, pleśniami, toksycznymi substancjami znajdującymi się w wyposażeniu wnętrz lub materiałach budowlanych itd. Niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, realizujemy je dokładnie i kompleksowo.
Pranie wykładzin i inne usługi świadczymy u Klienta w dogodnych terminach i porach dnia. Dbamy o