Podobne strony

  • Usługi Prawnicze Gniezno

    Prawo i podatki
    Kancelaria adwokacka w Gnieźnie prowadzi sprawy karne, karne skarbowe, o rozwód, separację, o podział majątku, alimentacyjne, o władzę rodzicielską, odszkodowanie za szkody komunikacyjne i inne, windykacje należności, sprawy z zakresu spółek, upadłościowe i naprawcze. Kancelaria oferuje także inne usługi prawnicze, jak negocjacje, opinie prawne, analizy umów. Prowadzi także obsługę prawną firm.
  • www.komornikgniezno.com.pl Komornik sądowy Gniezno

    Firmy wg branży
    Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie. Nasza działalność polega na prowadzeniu postępowań egzekucyjnych. Poza samym komornikiem, Panem Markiem Grzelakiem, pracuje u nas też zespół prawników. Dzięki stosowanym przez nas technologią, umiemy przeprowadzić postępowanie sprawnie i skutecznie. Z ZUSem i Urzędem Skarbowym kontaktujemy się poprzez kanały elektroniczne, co znacznie skraca czas uzyskania niezbędnych do egzekucji informacji. Dokładniejsze informacje na temat firmy, uzyskają Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Prawnik w Gnieźnie | Tomasz Dzionek ::

Nasza ocena:
Adres: http://tomaszdzionek.pl

Kategorie:

Opis:

W mojej kancelarii udzielam porad i oferuję pełnomocnictwo w obszarze prawa rodzinnego, państwowego, urzędowego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentuję swoich klientów przed organami administracji samorządowej oraz urzędami egzekucyjnymi. Studia na kierunku prawniczym zakończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskane doświadczenie pozwala mi proponować usługi na dobrym poziomie. Zajmuję się m.in sprawami urzędowymi, sprawami o podział majątku, spadkiem.