Podobne strony

 • Pharmag S.A.

  Dystrybucja leków
  Dystrybutor leków, bogata oferta dla szpitali.
 • Wirtualne Centrum Zakupów

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Jest to strona pierwszego sklepu dla osób niepełnosprawnych w polskim Internecie. Mamy tu szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego od balkoników po windy i podnośniki.
 • Spółdzielnia Pracy Inwalidów "INSPOL"

  Spółdzielnie inwalidów
  Spółdzielnia ma profil wielobranżowy i faktycznie jej działania mają szeroki zakres. Prowadzą sklep i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, naprawę maszyn biurowych, zakład teletechniki - konserwacje i instalacje urządzeń telefonicznych, zakład elektromechaniczny, szyldy, reklamy, znaki drogowe, artykuły biurowe, druki, zakład grawerski, przychodnie lekarzy specjalistów.
 • Medica

  Targi medyczne
  Elektroniczne urządzenia medyczne, sprzęt laboratoryjny, dializa, diagnostyka, intensywna opieka medyczna, metody diagnostyczne itp.
 • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "NADZIEJA"

  Stow. dla niepełnosprawnych
  Celem stowarzyszenia jest otoczenie wszystkich niepełnosprawnych bez względu na rodzaj niepełnosprawności efektywną pomocą i opieką. Ochranianie ich interesów w zakładach pracy, szkołach i instytucjach, zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny itp.


:: Sklep medyczny, schodołazy, wózki inwalidzkie, pionizatory,. ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.mobilex.pl

Ulica: ul. Radwańska 23/1

Miasto: Moszczenica
Kod: 90-540
NIP:

Telefon:
Opis:

Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości oraz profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu. Nasze atuty to długoletnie doświadczenie w branży medycznej i rehabilitacyjnej oraz sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Proponujemy Państwu m.in: schodołazy i rampy dla niepełnosprawnych Serwisujemy sprzęt rehabilitacyjny.