Podobne strony

 • Emco: Fachowe zarządzanie nieruchomościami

  Firmy wg branży
  Nasza oferta skierowana jest do spółdzielni mieszkaniowych jak i indywidualnych właścicieli domów, czy kamienic. Emco w kompleksowy sposób zajmuje się administrowaniem nieruchomościami i ich zarządzaniem w nowoczesny, co bardzo ważne jest dla dokładnego wykonania usługi sposób. Wszystko to jest w konkurencyjnej cenie. Odwiedź nasza stronę i dowiedz się więcej.
 • Zarządca nieruchomości Asset Management obsługuje miasto War

  Ekonomia
  Firma K2 Asset Management zaopiekuje się Twoim mieszkaniem na wynajem w pełni profesjonalny sposób. Nasi klienci otrzymują pakiet usług, które umożliwią im czerpanie zysków z nieruchomości bez ponoszenia nakładów czasu na szukanie najemcy, remonty, sprawy organizacyjne, formalne i tym podobne. Doświadczony zespół Asset Management doradzi też w wyborze mieszkania, które będzie najlepsze pod wynajem.
 • ADMINION zarządzanie nieruchomościami poznań

  Firmy wg branży
  Mająca swoją siedzibę w Krakowie firma Adminion Nieruchomości serdecznie zaprasza klientów indywidualnych i biznesowych do współpracy. Oferujemy Państwu profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, audyt wspólnoty mieszkaniowej, znoszenie współwłasności, monitorowanie zużycia mediów, obsługę techniczną bądź przeglądy, pośrednictwo w obrocie, komercjalizacje nieruchomości, relokację najemców oraz doradztwo na rynku nieruchomości. Gwarantujemy najwyższą jakość usług jak i szybkie i sprawne działanie. Szczegóły pełnej oferty oraz dane kontaktowe zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Administracja mieszkaniowa w Poznaniu - Admico ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.admico.pl/

Kategorie:

Opis:

W wielkopolskim biurze nieruchomości ADMICO Sp. z o.o. proponujemy usługi w charakterze doradztwa oraz kierowania nieruchomościami. Pracownicy, których zatrudniamy, są biegli w wielu dziedzinach. Na skutek ich dużego doświadczenia jesteśmy w stanie podołać Waszym wymaganiom. Zaufało nam dużo znaczących korporacji, choćby Państwowa Akademia Nauk oraz Urząd Miasta w Poznaniu. Czuwamy dodatkowo nad wynajmem lokali, radzimy i zajmujemy się obsługą techniczną.