Podobne strony

  • Osiedle Dąbrowa - Mieszkania i domy blisko Poznania

    Firmy wg branży
    Nowe Osiedle Dąbrowa - Poznań. Sprzedaż mieszkań i domów pod Poznaniem. W ofercie: mieszkania blisko Poznania, domy blisko Poznania, domy pod Poznaniem, mieszkania pod Poznaniem. Tanie mieszkania Poznań i domy Poznań - zapraszamy.
  • D.A.G. Projekt

    Dom i wnętrza
    Mieszkania w Biedrusku są oferowane przez firmę projektową DAG posiadającą ogromne doświadczenie w budowie lokali. Biedrusko, ulokowane na północ od Poznania, jest dobrze skomunikowane z centrum. Nowe mieszkania pod Poznaniem cieszą się obecnie dużym uznaniem. Decydują się na to głównie osoby, które cenią sobie spokój oraz przyjemne otoczenie. Mieszkania w Biedrusku będą znakomitym rozwiązaniem dla takich osób, łączą one nowoczesną technologię z klasycznym stylem.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Osiedla Brzoskwiniowe - mieszkania w Komornikach ::

Nasza ocena:
Adres: http://osiedlebrzoskwiniowe.pl/

Kategorie:

Opis:

Osiedle Brzoskwiniowe stworzone zostało przez firmę budowlaną DAG Projekt Sp. z o.o. Osiedle jest zlokalizowane w Komornikach przy Wielkopolskim Parku Narodowym i jest świetnie skomunikowane z miastem Poznań. Swobodnie można dotrzeć komunikacją miejską oraz własnym transportem przez autostradę A2. Osiedla pod Poznaniem cieszą się ogromnym uznaniem, ponieważ ludzie coraz chętniej potrzebują wypocząć od wielkomiejskiego szumu. Komorniki to idealne miejsce dla osób ceniących spokój.