Podobne strony

 • Najlepsze konto osobiste

  Ekonomia
  Blog o najlepszych kontach osobistych (ROR), czyli kontach rozliczeniowych oferowanych przez wszystkie znaczące banki w Polsce. Rzetelnie opisujemy różne typy kont, w tym: osobistych, oszczędnościowych, młodzieżowych i firmowych. Jeśli szukasz nowego konta bankowego to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w najkorzystniejszym wyborze miejsca przechowywania swoich pieniędzy.
 • Reklama na telebimach - Sklep

  Ekonomia
  Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia. Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.
 • Sprowadzenie samochodu z usa

  Ekonomia
  Samochody z USA od zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony kierowców europejskich. Zajmujemy się ich sprowadzaniem już od wielu lat. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, które pozwala nam na odpowiednio doradzić naszym klientom i odpowiedzieć na ich wszystkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy satysfakcję!
 • avens.waw.pl

  Ekonomia
  Głównym zadaniem żaluzji jest ochrona pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jednak nie tylko ochrona, ale także dekoracja. Jest to ważny element dekoracyjny, który podkreśla status i przeznaczenie pokoju, czy to w biurze, salonie czy kuchni. Sprzedajemy rolety na okna o różnych rozmiarach i kształtach, kwadratowe, prostokątne, trójkątne, łukowe i okrągłe. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz rolety okienne, rolety antywłamaniowe, a także żaluzje plisowane. Odwiedź nas i dowiedz si
 • satoragroup.pl

  Ekonomia
  Najlepsi notariusze z Krakowa to ludzie, którzy podchodzą profesjonalnie i poważnie do każdego zadania, jakie wykonują dla swoich Klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż kancelaria notarialna, jaką prowadzimy, została założona przez osobę, która doskonale zna się na prawie i wyróżnia się nowoczesnym podejściem.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: https://spolkicywilne.pl/ ::

Nasza ocena:
Adres: https://spolkicywilne.pl

Kategorie:

Opis:

Spółka cywilna podlega przepisom polskiego prawa cywilnego i jest podmiotem opartym na umowie partnerskiej mającej na celu wspieranie działalności gospodarczej prowadzonej przez co najmniej dwóch partnerów. Nawet jeśli nie ma zdolności prawnej partnerstwo cywilne może funkcjonować jak każdy inny rodzaj firmy. Zgodnie z prawem partnerzy spółki cywilnej powinni zarejestrować swoją działalność w Rejestrze Polskich Spółek Cywilnych. Największy spis spółek cywilnych zawiera najważniejsze informacje.