Podobne strony

 • Domki nad jeziorem w Zielonej

  Turystyka i podróże
  Domki do wynajęcia nad jeziorem w Zielonej/Kalety, obszarze zwanym "zielony zakątek śląska". Bliska lokalizacja na wypoczynek dla mieszkańców Warszawy, Krakowa, Częstochowy, Łodzi, Wrocławia i okolic.
 • Domki w Wiciu

  Turystyka i podróże
  Nasze letniskowe domki w Wiciu są bardzo wygodne i klimatyczne. Możesz przyjechać tu z partnerem lub rodziną, by wypocząć i cieszyć się wspaniałym, nadmorskim klimatem naszej urokliwej miejscowości. Nasi goście są zadowoleni z tego, że mogą liczyć u nas na spokojna atmosferę oraz na komfort.
 • Noclegi

  Turystyka i podróże
  W serwisie lot-sercekaszub.pl znajduje się aktualna lista miejsc noclegowych na Kaszubach. Listę stanowią noclegi, hotele, pensjonaty, domki, agroturystyka oraz pokoje gościnne. Na stronie znajduje się możliwość bezpośredniego zarezerwowania noclegu na Kaszubach. Zarezerwuj nocleg na Kaszubach na naszej stronie.
 • Trango1 - aktywność w górach

  Turystyka i podróże
  Zima w górach potrafi być niebezpieczna. Wiele się słyszy o śmierci podczas lawiny, czy chociażby odmrożeniach spowodowanych złym przygotowaniem do wyprawy. Warto odwiedzić stronę Trango, na której znajdziesz wiele informacji, jak wyglądają takie wyjazdy i jak należy się odpowiednio przygotować m. in. informacje o kursie turystyki zimowej.
 • Spa Nałęczów - villaaurelia.pl

  Turystyka i podróże
  SPA Nałęczów? Wybierz się do Hotel & SPA Villa Aurelia. Znajdziesz tutaj nie tylko strefę SPA, ale także strefę aktywnego wypoczynku, na którą składa się sala fitness, basen oraz korty tenisowe. Nasz szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby zadowolić podniebienia naszych gości. W naszym menu znajdziesz dania kuchni staropolskiej oraz europejskiej.


:: Audio przewodnik ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.movitech.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dzięki nam zamówicie Państwo audio przewodniki. Ułatwiamy oprowadzanie dużych grup po muzeach. Umożliwiamy realizację tłumaczeń symultanicznych. Zapewniamy indywidualnie zaprojektowane audioprzewodniki. Programujemy i produkujemy urządzenia dla audio przewodników i gwarantujemy wsparcie przy optymalizacji ciekawego scenariusza. Charakteryzujemy się zaufaniem klientów w całym kraju.