Podobne strony

 • Isacom Sp. z o.o.

  Urządzenia gastronomiczne
  Firma Isacom-Polonia Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych zachodnich firm (Brema, Dihr, Unox, GGF, i in.). Na stronie znajdziesz prezentację oferty
 • DAKSTAR

  Przemysł mięsny
  W ofercie firmy znajdziesz maszyny dla przemysłu mięsnego. Strona zawiera szczegóły oferty id ane firmy.
 • KGF GASTRO

  Urządzenia gastronomiczne
  Firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą i serwisem profesjonalnych urządzeń dla gastonomii i cateringu. Na stronie bogata oferta z cennikiem.
 • Hurtownia MAKRO: artykuły spożywcze, przemysłowe dla firm

  Firmy wg branży
  MAKRO Cash & Carry to samoobsługowa hurtownia spożywcza i przemysłowa. Posiada kilkadziesiąt tysięcy produktów, w tym wyposażenie hoteli, restauracji, profesjonalny sprzęt dla gastronomii, urządzenia AGD. W ofercie artykuły budowlane, samochodowe, ogrodowe, turystyczne, sportowe, biurowe i papiernicze, kosze upominkowe. Hurtownia zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych: owoce, warzywa, ryby, nabiał, kawa, słodycze.


:: Myjki przelotowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://myjkipojemnikow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Myjki pojemników to wygoda, komfort, oszczędność czasu, wody, a także mniejsza liczba osób potrzebnych do mycia. Myjki tunelowe, przelotowe oraz komorowe znajdziesz w firmie GreMaX, zajmującej się sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu mięsnego, spożywczego oraz sprzętu dla gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!