Podobne strony

 • SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja dokumentów

  Firmy wg branży
  Nasze usługi toZapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami: - Archiwizacja dokumentów - Przechowywanie dokumentów firm i instytucji istniejących (oustourcing) - Przechowywanie dokumentów podmiotów zlikwidowanych i w upadłości - Skanowanie dokumentów - Niszczenie dokumentów - Pojemnik na makulaturę i dokumentację roboczą - Opracowywanie procedur kancelaryjno-archiwalnych - Cykliczna obsługa archiwów u klienta
 • Rhenus Data Office Polska

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. zachęca wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z ograniczających koszty usług zewnętrznego zarządzania dokumentacją firmową oraz usprawniających odpowiedni przepływ informacji pomiędzy komórkami danej organizacji. Prowadzimy także kompletną archiwizację dokumentów na nośnikach cyfrowych i klasycznych. Posiadamy uprawnienia w zakresie bezpieczeństwa informacji.
 • Archiwizacjadokumentow.com.pl

  Firmy wg branży
  Zespół specjalistów firmy System Iwona Łupij zadba o odpowiednią archiwizację dokumentów w Twojej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych usług gdzie znajdą Państwo między innymi archiwizację dokumentów czy ich przechowywanie. W zależności od Państwa preferencji mogą być one magazynowane zarówno u nas jak i w Państwa siedzibie. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
 • Segato.pl - artykuły biurowe i wyposażenie biura

  Sklepy internetowe
  Segato.pl to sklep internetowy oferujący artykuły biurowe i profesjonalne urządzenia dla biur. W naszej ofercie najlepsze niszczarki i oczyszczacze powierza marki Fellowes. Wysokiej jakości bindownice i laminatory. Artykuły do archiwizacji i organizacji dokumentów. Kompleksowa oferta produktów poprawiających ergonomie pracy w biurze czy szkole. Dodatkowo posiadamy kompleksowo wyposażony działa z akcesoriami biurowymi i papierniczymi.
 • Manager FV - fakturymanager.pl

  Ekonomia
  Nasza firma proponuje Państwu najnowsze oprogramowanie biznesowe, jakim jest system FakturyManager. Jest to oprogramowanie, jakie umożliwia szybką i sprawną digitalizację dokumentów w firmie. Dysponuje ono intuicyjnym interfejsem, co sprawia, że każdy z pracowników może z łatwością posługiwać się takim programem. Kompleksowa archiwizacja dokumentów wraz z ułatwieniem ich obiegu to atuty tego programu.


:: Skanowanie dokumentów - Scancentre ::

Nasza ocena:
Adres: http://scancentre.pl/

Ulica: ul.Wolności 5

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 84-206
NIP: 9580970440

Telefon: 583802507Kategorie:

Opis:

Nasze przedsiębiorstwo działa w na terenie województwa Śląskiego już od wielu lat. Jeśli twoje firma szuka szybkiej archiwizacji dokumentów to Obowiązkowo odwiedź naszą www.scancentre.pl i zapoznaj się z naszą całą ofertą.Zapewniamy że nie pożałujesz.