Podobne strony

 • Da-Med

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury do diagnostyki obrazowej. Firma oferuje ultrasonografy i rentgeny - nowe i używane. Na stronie znajdziesz dane techniczne i ceny.
 • Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska - dr Łątka

  Neurologia
  Praktyka specjalistyczna o profilu neurochirurgiczno-neurodiagnostycznym prowadzi konsultacje neurologiczne z zakresu chirurgii głowy i kręgosłupa, blokady wertebralne, alkoholizacje nerwów w neuralgiach, leczenie botuliną zespołów pozapiramidowych i spastyczności oraz badania krążenia mózgowego metodą transkranialnej ultrasonografii dopplerowskiej (TCD - bezbolesna metoda oceny prędkości krwi w naczyniach i wyciągnięcia pośrednich wniosków o stanie naczyń i ukrwieniu Ośrodkowego Układu Nerwowego).
 • FAR-MED.

  Sprzęt medyczny
  Medyczna Agencja Handlowo - Konsultingowa: sprzęt somijny i urostomijny, protezy piersi, zabezpieczenia przeciwżylakowe, staplery chirurgiczne i sprzęt laparoskopowy, cewki urologiczne, aparatura medyczna m.in. USG i głowice, endoskopy, tomografy komputerowe, stoły chirurgiczne itp.
 • ICN Instruments Polska Sp. z o.o.

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż diagnostycznych aparatów ultradźwiękowych.
 • Polimed s.c.

  Sprzęt medyczny
  Biuro Techniczno-Handlowe. Sprzedaż i serwis ultrasonografów firmy ALT.


:: Badania echo i USG prywatnie. Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://echousg.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz nowoczesny specjalistyczny gabinet w Krakowie to miejsce, gdzie wykonujemy szereg różnego rodzaju badań, między innymi kompleksowe USG. Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się naszym propozycjom, jeśli chodzi o zakres świadczeń. Warto przyjrzeć się naszym propozycjom z bliższej perspektywy. To będzie doskonała decyzja.