Podobne strony

 • WYPADAJĄCE WŁOSY

  Łysi
  Informacje na tepat przyczyny oraz wypadania włosów ( wypowiedź pani doktor dermatolog) oraz środki lecznicze.
 • Wella Polska Intercosmetic Sp. z o.o.

  Kosmetyki
  Strona główna firmy Wella, na której znajdziesz między innymi jej historię, informacje o produktach, a także leksykon składników używanych przy produkcji.
 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • Świat Fryzjerstwa

  Fryzjerstwo
  Czasopismo branży fryzjerskiej. Na jego łamach poznać można bieżącą problematyką tego działu oraz informacje o nowinkach dotyczących włosów.
 • Princess Polska Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Strona poświęcona kosmetykom i środkom do pielęgnacji włosów firmy Joico. Na stronie oprócz prezentacji kosmetyków znaleźć można sieć salonów fryzjerskich korzystających z tych kosmetyków oraz sposób ich zastosowania i właściwości.


:: Piękne Włosy - portal o włosach ::

Nasza ocena:
Adres: https://piękne-włosy.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Piękne-włosy.pl to portal informacyjny, w którym znajdziesz szereg informacji o tym jak dbać o włosy, jak je zapuszczać, czym je myć czy nawet jak podcinać. W portalu znajdują się artykuły, porady i informacje dotyczące włosów i wszystkiego co z nimi związanego. Jeśli borykasz się z problemem słabych, wypadających lub łamiących się włosów, to z całą pewnością znajdziesz w nim odpowiedzi na wiele swoich pytań! Wejdź i sprawdź sprawdzone metody na mocne, długie i piękne włosy.