Podobne strony

 • Hotel Arłamów - Noclegi w górach

  Turystyka i podróże
  Czterogwiazdkowy hotel Arłamów to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych ośrodków konferencyjno-kongresowych w Polsce. Do dyspozycji klientów pozostają aż cztery wielofunkcyjne sale (które można podzielić na 10 sal konferencyjno-szkoleniowych), mogące pomieścić aż 1500 osób. Na terenie naszego hotelu można organizować m. in. duże kongresy, targi, koncerty, prezentacje, wystawy i wiele innych imprez. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.
 • Hotel Beskidzki Raj

  Turystyka i podróże
  Nasz hotel w górach to najwyżej położony ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Beskidu Żywieckiego. To miejsce w którym organizujemy wspaniałe wczasy dla osób ceniących komfort, dobre jedzenie i przebywanie w otoczeniu natury, spotkania integracyjne, konferencje,a także imprezy okolicznościowe między innymi wesela. Nasza oferta obejmuje noclegi, wyżywienie, piesze wycieczki, wspólne grillowanie i ognisko. Zapraszamy.
 • Noclegi w górach sowich

  Turystyka i podróże
  Działamy na terenie Gór Sowich, gdzie od wielu lat zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi w zakresie wynajmowania doskonale przygotowanych pokojów dla dwóch osób, które dostępne są w naszych domkach wypoczynkowych. Jednocześnie nasze noclegi w górach sowich zapewniają zarówno kompleksowe wyposażenie a jednocześnie zapewniamy naszym klientom również komfortowe warunki do wypoczywania z możliwościami korzystania z aktywności fizycznej. Zapraszamy do współpracy


:: www.hotelsrebrnagora.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.hotelsrebrnagora.pl

Ulica: ul. Krótka 1 Srebrna Góra

Miasto:
Kod: 57-215
NIP: 8871003201

Telefon: 667 799 888
Opis:

Podróżujecie Państwo z dziećmi i planujecie wyjazd do Gór Sowich? Jeśli szukacie najbardziej przyjaznego miejsca rodzinom, zapraszamy do skorzystania z oferty Hotelu Srebrna Góra*** w Srebrnej Górze. Oferujemy pokój junior suite i apartament suite z dwoma oddzielnymi pomieszczeniami - to znakomity wybór osób z małymi dziećmi. Dodatkowo, nasze pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV z kanałami telewizji naziemnej, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi). Do tego wspaniała lokalizacja u stóp największej Górskiej Twierdzy w Europie - Fortu Donjon to dodatkowe atrakcje - zapraszamy!