Podobne strony

  • Makesense-media.eu muzyka bez zaiks

    Firmy wg branży
    Klient XXI wieku jest wymagającą jednostką, która zwraca uwagę nie tylko na markę czy cenę przedmiotu. Jego trzeba przyciągać i intrygować, a do tego celu z powodzeniem wykorzystuje się marketing sensoryczny. Nasza firma od lat wie, że audio marketing stanowi ważną część każdego sklepu, centrum handlowego czy pensjonatu, dlatego oferujemy Państwu w tym obszarze szeroki zakres usług. Wybrana muzyka do sklepu powinna kreować atmosferę, podobnie jak muzyka do restauracji. Ponadto możemy stworzyć sp
  • Sklep z Muzyka dla Biznesu rowniez bez oplat ZAIKS

    Kultura i sztuka
    Wysoka jakość muzyki i codzienna aktualizacja bazy. Dostęp on-line. Duża baza muzyki. Kilkanaście formatów do wyboru. Wiele kanałów tematycznych dostosowanych do potrzeb klienta. Muzyka do Sklepu, Salonu, Restauracji, Kawiarni, Centrum Handlowego, Hotelu. Muzyka dobrana pod kątem rodzaju działalności i profilu klienta. Muzyka bez opłat do ZAiKS, ZPAV, STOART i SAWP.


:: www.muzyka-bez-zaiks.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.muzyka-bez-zaiks.pl/

Ulica: Przemysłowa 35

Miasto: Słupsk
Kod: 76-200
NIP: 8391752948

Telefon: 801 055 009
Opis:

Muzyka bez zaiks są to kompozycje bez opłat za ich publiczne odtwarzanie. Koszty za wykupienie licencji do muzyki komercyjnej są bardzo wysokie oraz zależne od wielu czynników. Można ich uniknąć wykorzystując muzykę, która jest wolna od opłat – muzyka bez zaiks. Możesz dokonać wyboru jednego z naszych pakietów oraz otrzymać kontent reklamowy i muzyczny, który jest dopasowany do charakteru Twojej działalności.