Podobne strony

 • EKOPPPHU

  Eko-biznes
  Przedsiębiorstwo zajmuje się ochroną środowiska, zwłaszcza ochrona wód gruntowych i nowoczesna gospodarka odpadami komunalnymi i przemysłowymi. Spółka prowadzi prace inżynieryjne przy zastosowaniu geomembran i folii z tworzyw sztucznych. Produkują worki, pokrowce, reklamówki.
 • AGROWIST

  Tworzywa sztuczne
  Agrowist oferuje sprzedaż gumek recepturek, folii ogrodniczych, budowlanych, siatki z tworzyw sztucznych, systemów nawadniania.
 • "Arwis" Sp. z o.o.

  Opakowania foliowe
  W ofercie spółki znajdziesz: folie ogrodnicze, budowlane, na oczka wodne, izolacyjne, worki raszlowe i agrowłókniny. Na stronie zamieszczono dane teleadresowe.
 • Elplast - Zakład Tworzyw Sztucznych

  Opakowania foliowe
  Firma produkuje różnego rodzaju folie, oferuje wyroby z folii i nadruki na foliach. Strona zawiera informacje o firmie, ofertę, mapkę lokalizacyjną i kontakt.
 • Spółdzielnia Pracy OGRÓD

  Ochrona roślin
  Spółdzielnia z Zamościa jest dystrybutorem środków dla rolnictwa i ogrodnictwa, nasion, środków ochrony roślin, nawozów, ziemi, torfu, opryskiwaczy, paszy i koncentratów. Strona zawiera podstawowe o niej informacje.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: profesjonalne-nawadnianie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: ​https://profesjonalne-nawadnianie.pl/

Ulica: Żwirki i Wigury 59

Miasto: Gniezno
Kod: 62-200
NIP: 784-204-64-72

Telefon: 575 579 000
Opis:

Oferujemy wyjątkowo wytrzymałe i dynamiczne, a przede wszystkim kompletne systemy nawadniania kropelkowego. Od dłuższego czasu są one bezustannie wykorzystywane do nawadniania i dopuszczania innych substancji prosto do korzeni roślin. W naszym sklepie online znajdziesz każdy potrzebny artykuł, który przyda się do stworzenia takiego systemu. Nasze rozwiązania polecamy osobom szukającym najnowocześniejszych metod.