Podobne strony

 • ELEKTRONIKA - Jacek Grabowski

  Elektronika samochodowa
  Strona firmy zajmującej się diagnostyką i naprawą: komputerów samochodowych, systemów wtrysku paliwa, systemów ABS, elektroniki Diesla, zestawów wskaźników. Posiada także własne przyrządy pomiarowe do diagnostyki i naprawy systemów wtrysku paliwa.
 • Big Bas

  Car Audio
  Na stronie oferta dotycząca zestawów radiowych, alarmów, immobilizerów oraz monitoringu GPS. Ponadto car-tv & video, zestawy głośnomówiące oraz anteny. Firma zajmuje się także montażem, serwisem i naprawą sprzedawanego sprzętu.
 • Fran-Pol

  Renault
  Witryna internetowa firmy zajmującej się importem i sprzedażą części i akcesoriów do samochodów francuskich marek Renaul, Peugeot, Citroen. Ponadto firma wykonuje naprawy samochodów w/w marek w zakresie mechaniki, diagnostyki, elektryki i elektroniki. Na stronie znajduje się cennik poszczególnych części samochodowych.
 • Maksor

  Silniki
  Strona biura handlowego firmy Maskor, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży przepływowych magnetyzerów paliwa. Na stronie zaprezentowana jest aktualna oferta, w której znajdują się trzy rodzaje magnetyzerów: Sport, Econo i Module. Oferowane urządzenia są łatwe w montażu i nie wymagają dodatkowych komponentów. Zakupione magnetyzery mogą być zwrócone w okresie 90 dni od daty zakupu.
 • Berdo - Antyradary

  Akcesoria
  Strona internetowa firmy Berdo oferującej swoim klientom wszelkiego rodzaju antyradary. Znaleźć tu można także opisy poszczególnych produktów. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową; istnieje możliwość składania zamówień przez internet.


:: Szkolenia i kursy z elektroniki samochodowej ::

Nasza ocena:
Adres: www.elektronika-samochodowa.com

Ulica: Śląska 51/70

Miasto: Gdynia
Kod: 81-304
NIP: 586-119-80-64

Telefon: 694-562-973
Opis:

Kursy i szkolenia z zakresu elektroniki samochodowej. Posiadamy bogatą ofertę kursów z zakresu programowania pamięci, magistrali can, dorabiania kluczy czy awaryjnego otwierania. Nowością w naszym portfolio jest kurs abc - tuning gdzie wraz z zaprzyjaźnioną firmą szkolimy w zakresie naprawy sterowników silnika i tuningu. Każdy z kursów ma charakter warsztatowy - odbywają się cyklicznie na terenie Warszawy oraz Trójmiasta. Nowością jest kurs z zakresu obsługi raspberry pi.