Podobne strony

 • IZOHAN

  Materiały termoizolacyjne
  Firma produkuje masy, powłoki, dyspersje i hydroizolacje dla budownictwa. Posiada szeroką gamę produktów pod nazwą Izobud System z artykułami o różnych zastosowaniach izolacyjnych. W systemie są grunty, szpachle, uszczelniacze, lepiki. Opis i własności dostępne w witrynie internetowej.
 • Ekofiber

  Materiały termoizolacyjne
  Producent nowej technologii termoizolacji w budownictwie, wykonywanej wprost z celulozy lub przetworzenia surowców wtórnych. Stanowi alternatywę dla wełny mineralnej i styropianu. Na stronie całościowe omówienie produktu.
 • PPHU ARIES

  Materiały termoizolacyjne
  Firma sprzedaje artykuły izolacyjne do basenów i pokryć dachów z termoplastycznego PCV. Świadczy również usługi wykonawstwa i projektowania. Na stronie informacje o ofercie, adresie i profilu dzialania.
 • Isoservice

  Materiały termoizolacyjne
  Firma oferuje technologie taniego i szybkiego termoizolowania przez wdmuchiwanie materiału izolacyjnego oraz usuwania graffiti. W serwisie informacje o stosowanej technice oraz ich zaletach. Także lista referencyjna i dystrybutorów.
 • Eurostyl

  Okna, drzwi
  Montownia okien i drzwi z PCV w technice Roplasto oferowanych w sieci sprzedaży na terenie całej Polski. W witrynie prezentacja właściwosci technicznych produktów, kolorystyka, wzornictwo.


:: Ocieplanie pianką PUR, ocieplanie natryskowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://solidnaizolacja.pl/

Ulica:

Miasto: Jelenia Góra
Kod:
NIP:

Telefon: 791 996 795
Opis:

Ocieplanie pianką poliuretanową fundamentów, posadzek, ścian, dachów i poddaszy. Izolujemy pianką PUR budynki przemysłowe oraz budynki rolnicze. Firma Solidna Izolacja istnieje od 2009 roku i ma za sobą ponad kilkaset wykonanych zleceń izolacji pianką poliuretanową. Na wykonaną przez firmę izolację udzielana jest gwarancja oraz wydawany certyfikat badania jakości materiałów, zapewnia to najwyższą jakość używanych do izolacji półproduktów. Do aplikacji pianki używamy najnowocześniejszego sprzętu.