Podobne strony

 • Kanaba - ruch na rzecz legalizacji marihuany

  Używki
  Informacje dotyczące samej organizacji, historii marihuany, składu chemicznego oraz przyczyn dlaczego warto zalegalizować tę roślinę. Ponadto przeczytasz o zastosowaniu marihuany w medycynie, raport o szkodliwości używek, analizę dymu oraz przypadki śmiertelne w wyniku przedawkowania środkami odurzającymi.
 • Spływy kajakowe Drawą

  Spływy kajakowe
  Firma Kana zajmuje się organizacją spływów kajakowych Drawą. Zapewnia doskonały sprzęt, kamizelki, organizuje transport w dowolne miejsce startu i odbiera kajaki w dowolnym miejscu zakończenia. Na stronie znajduje się opis trasy, przyrody i okolic.
 • ROSPUDA - Studenckie spływy kajakowe

  Spływy kajakowe
  Spływy kajakowe rzeką Rospuda to oferta, która zadowoli przede wszystkim amatorów turystyki aktywnej. Opisy rzeki, szlaku spływu wraz z dodatkowymi atrakcjami, programu imprezy, a ponadto terminy i kontakt. Warto również obejrzeć archiwum zdjęć z ubiegłorocznej wyprawy - są piękne i zachęcają do przeżycia prawdziwej przygody, a także przeczytać o kampanii na rzecz ratowania doliny Rospudy.
 • Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB

  Biura podróży
  Biuro proponuje wypoczynek nad wodą i nie tylko. Zaprasza na gorące lato 2002 do: Baz Sportów Wodnych w Chorwacji (Orebić) i Grecji (Kokino Nero), na Studenckie Lato Za Granicą (Makarska, Paralia Olimpijska, Lloret de Mar oraz w wiele innych miejsc. Także oferta sylwestrowa.
 • Kajakowy poligon

  Spływy kajakowe
  "Ach, jak przyjemnie, kołysać się wśród fal..." Jeśli sam chciałbyś doświadczyć przyjemności spędzenia wakacji w kajaku - zajrzyj na stronę, a znajdziesz tu opisy tras i cennik. Być może po obejrzeniu pięknych zdjęć ze spływów (Drawa, Gwda, Rurzyca, Łupawa, Piława, Słupia, Brda, Wda) sam zdecydujesz się wypełnić formularz zgłoszeniowy.


:: Spływy kajakowe Czarną Hańczą, Rospudą, Marychą ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kajak1.pl

Ulica:

Miasto: Suwałki
Kod: 16-400
NIP: 8441075528

Telefon: +48793924386
Opis:

Na stronie internetowej www.kajak1.pl jest wiele informacji odnoście spływów kajakowych, ale i również ukazane są inne atrakcje turystyczne. Są to między innymi opisy najważniejszych miejscowości na Suwalszczyźnie oraz ciekawa galeria zdjęć. Na stronie jest wiele zakładek, takich jak np. cennik, a także rodzaje wycieczek. Można udać się na spływ jednodniowy, weekendowy lub czterodniowy. Możliwa jest również opcja ''3 rzeki w 4 dni''.
Suwalszczyzna to bez wątpienia piękne miejsce.