Podobne strony

 • NLP Neuroedukacja

  Usługi NLP
  Informacje na temat szkoleń Neurolingwistycznego Programowania - NLP. Międzynarodowe certyfikaty. Psychologia praktyczna - szkolenia w zakresie: psychoterapii i hipnoterapii dla psychologów i terapeutów; intensywne kursy językowe dla osób dorosłych; sprzedaż i negocjacje dla ludzi biznesu. Na stronie: informacje czym jest NLP, o prowadzonych kursach i sprzedawanych materiałach a także obszerna baza osób zajmujących się NLP i forum dyskusyjne.
 • Schenk Institute

  Doradztwo, szkolenia
  Firma zajmuje się organizowaniem szkoleń dla firm z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i finansów. Prowadzi także doradztwo przy tworzeniu strategii marketingowych, systemów dystrybucyjnych, działów handlowych, systemów obsługi klienta, polityki kadrowej, oraz przygotowaniu systemów szkoleniowych i zarządzaniu.
 • AchieveGlobal - Learning Systems Polska

  Kursy biznesowe
  Polski oddział firmy organizującej cykle szkoleń dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych dotyczących doskonalenia sprzedaży, negocjacji handlowych, współpracy z klientami, skutecznej prezentacji; przedstawienie działalności firmy w Polsce i na świecie, opinie dotychczasowych klientów.
 • Media Solutions

  Ściągi, materiały
  Znajdziesz tu między innymi teksty omawiające różne środki komunikacji, publikacje z dziedziny negocjacji i prezentacji, analizy branż i sektorów. Poza tym ciekawostki ze świata mediów, reklamy i marketingu.
 • Vidart

  Prasa o poligrafii
  Głównym działaniem firmy jest pośredniczenie w negocjacjach i przeprowadzanie transakcji dotyczących sprzedaży maszyn i urządzeń poligraficznych, działalność wydawnicza w zakresie czasopism i wydawnictw fachowych dla branży poligraficznej, konsultacje, promocja itp. Na stronie znajdziesz internetowe wydanie Informatora Poligraficznego Vidart.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Eveneum ::

Nasza ocena:
Adres: http://eveneum.com

Ulica:

Miasto: Michałowice
Kod: 32-091
NIP: 5130235359

Telefon:Kategorie:

Opis:

Eveneum wspiera swoich Klientów w rozwoju kompetencji zakupowych i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Prowadzimy pełen audyt biznesu i dopasowujemy warsztaty do potrzeb przedsiębiorstwa. Prowadzimy szkolenia negocjacyjne, ale również mediacje. Świadczymy usługę Due Diligence i dostarczamy autorskie, profesjonalne narzędzie IT, pozwalające na kompleksowe zarządzanie biznesem i łańcuchem dostaw.