Podobne strony

 • Kancelaria adwokacka Gliwice - Tomasz Dąbrowski

  Prawo i podatki
  Kancelaria adwokacka Tomasza Dąbrowskiego zlokalizowana w miejscowości Gliwice oferuje kompleksową obsługę prawną firm, a także osób indywidualnych. Tomasz Dąbrowski to znany adwokat, który oferuje swoją pomoc prawna m.in. w zakresie takich spraw prawnych jak: unikanie długów spadkowych, kompleksowa obsługa prawna firm, rozwód zniesienie wspólności majątkowej, sprawy rozwodowe.
 • Kancelaria Notarialna Michalina Brachaczek

  Prawo i podatki
  Notariusz dokonuje czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności czynność notarialna może być dokonana również w innym miejscu - poza kancelarią.
 • Adwokat

  Prawo i podatki
  Kancelaria Prawa Kanonicznego – adwokat kościelny – specjalizuje się w zakresie prawa kanonicznego małżeńskiego. Wspiera klientów w prowadzeniu procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego. Kancelaria oferuje swoją pomoc klientom na terenie całego województwa śląskiego. Z pełnym zakresem świadczonych usług można zapoznać się na stronie.
 • Refundis - odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

  Prawo i podatki
  Refundis to wiodąca na polskim rynku firma zajmująca się odszkodowaniami za opóźnione lub odwołane loty. Naszym celem jest pomoc pasażerom poszkodowanym w takich sytuacjach. Występujemy przeciwko liniom lotniczym, aby na bazie obowiązujących przepisów prawa uzyskać nawet do 600 € rekompensaty. Nasi klienci nie ponoszą żadnych opłat, a Refundis jest wynagradzany tylko w przypadku uzyskania odszkodowania od linii lotniczej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • Legaleo - Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak

  Prawo i podatki
  Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak Legaleo oferuje Państwu pomoc przy obronie dotyczącej sprawy karnej, rozwodu, a także zajmuje się obsługą prawną mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Jeżeli oczekują Państwo dobrego doradztwa, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na konsultację, a także do naszej siedziby, znajdującej się przy gliwickim rynku.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Michał Juśko Radca Prawny ::

Nasza ocena:
Adres: http://jusko.pl

Ulica: Chorzowska 50 budynek 2, piętro 2, lokal 206

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP: 6492165393

Telefon:
Opis:

Kancelaria Michał Juśko Radca Prawny świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców.
Oferta kancelarii skierowana jest głównie do przedsiębiorców zajmujących się technicznymi przedsięwzięciami, działającymi w branży m.in.: budowlanej, produkcyjnej, programistycznej. Kancelaria prawa gospodarczego w swojej ofercie zawiera m.in.:sporządzanie, opiniowanie, negocjowanie umów i porozumień; doradztwo w zakresie organizacji i prowadzenia działalności gospodarczej; sporządzanie lub prowadzenie korespondenc