Podobne strony

 • Katedra Technologii Owoców, Warzyw i Zbóż AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Witryna prezentuje personel Katedry, jej działalność badawczą (ocena materiałów hodowlanych pszenicy i pszenżyta, badania nad jakością ziarna zbóż w zależności od warunków środowiska, określenie możliwości technologicznego oddziaływania na cechy jakościowe pszenżyta, badania nad wpływem warunków przechowywania na wartość technologiczną i zdrowotność ziarna zbóż), działalność dydaktyczną, ofertę (usługi laboratoryjne, konsultacje, ekspertyzy, szkolenia).
 • R.U.Z.C.

  Internetowe pamiętniki
  Prywatna strona internetowa prezentująca pamiętnik prowadzony przez Jędrzeja Kosteckiego.
 • Burp - Krzysztof Rakowski

  Internetowe pamiętniki
  Prywatna stronka Krzysztofa Rakowskiego, na której zamieszczony jest autorski burp, czyli popularny blogger.
 • No Reasons To Get Excited

  Internetowe pamiętniki
  ...Jestem, nie zniknęłam. Istnieję, choć gdzieś indziej. To słowa Agaty, która prezentuje swoją osobę całemu światu za pośrednictwem bloggera. Przedstawia tu dręczące ją myśli i pisze w jaki sposób spędza całe dnie.
 • Propaganda

  Internetowe pamiętniki
  Karolina znów nie daje mi spokoju, na szczęście jestem silny i opieram się... To jedno zdanie z morza myśli znajdujących się w bloggerze (internetowym dzienniku) o ciekawie brzmiącej nazwie Propaganda. Autor prezentuje swój świat oraz to, co się w nim dzieje.


:: zielonyjeczmien.com.pl - Zielony jęczmień ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zielonyjeczmien.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza strona internetowa to blog tematyczny, który dotyka takich sfer jak zdrowie oraz w szczególności zielony jęczmień. Jest to roślina, która zdobywa coraz bardziej na popularności, a co za tym idzie, szukane są informacje o niej. Dzięki naszym artykułom tematycznym wszystkie zainteresowane osoby dowiedzą się, czym jest zielony jęczmień, jakie ma własnościowi. Zapraszamy już teraz do sprawdzenia informacji na naszym blogu.