Podobne strony

 • Kostrzyńska 76

  Motoryzacja i transport
  Firma Adkar Zarzycki, to profesjonalne usługi w obszarze pomocy drogowej świadczone przez 24 h na dobę zarówno w kraju, jak również poza jego granicami. Proponujemy holowanie pojazdów o ładowności do 5 ton, a ponadto ich renowacje mechaniczne (w serwisie, na miejscu zdarzenia), wymianę kół, awaryjne odpalanie oraz otwieranie samochodów i wiele innych usług. Prowadzimy także aktywność handlową. Sprzedajemy auta oraz części do aut. Słyniemy z tego, że nikomu nie odmawiamy pomocy.
 • ADKAR ZARZYCKI S.C. ZUH POMOC DROGOWA

  Firmy wg branży
  Potrzebna Ci pomoc drogowa? Zadzwoń do jednostki Adkar Zarzycki z lokalizacją w Gorzowie Wielkopolskim, a nigdy nie odmówimy Ci pomocy, bez względu na termin oraz twoją lokalizację. Dotrzemy w dowolne miejsce naszego kraju, jak również poza jego granicami. Zapewniamy wszechstronne usługi 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę. świadczymy m.in. naprawy aut, holowanie pojazdów o ładowności do 5 ton, awaryjne otwieranie i odpalanie samochodów oraz wiele innych czynności z zakresu autopomocy. Specjalizujemy się też w sprzedaży części samochodowych oraz aut. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy! Więcej informacji o naszej aktywności znajdą Państwo na witrynie internetowej.
 • WAŁCERZ pomoc drogowa A2

  Motoryzacja i transport
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Pomoc Drogowa Wałcerz, która działa na rynku gorzowskim od przeszło 20 lat. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest holowanie oraz transport samochodów osobowych i dostawczych oraz wynajem busów i lawet. Oferujemy też drobne naprawy na miejscu, awaryjne otwieranie samochodu i awaryjne odpalanie auta. Działamy na terenie całego kraju oraz krajów UE i pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę czy też możliwie krótki czas dojazdu do klienta. Żeby dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.


:: www.lawetowanie-holowanie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://lawetowanie-holowanie.pl

Ulica: ul. Rzeźnicka 1

Miasto: Skwierzyna
Kod: 66-440
NIP: 5961204640

Telefon: 601 586 295
Opis:

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Anhol, której siedziba mieści się w Skwierzynie w województwie lubuskim. Zajmujemy się pomocą drogową, usługami lawetą, transportem krajowym i zagranicznym, przewozami ponadgabarytowymi i holowaniem. Działalność w branży prowadzimy już od przeszło 20 lat. Pracujemy całodobowo i zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, którzy część usterek są w stanie naprawić na miejscu awarii. Zapewniamy szybką i sprawną pomoc, atrakcyjne warunki współpracy i fachowość. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej.