Podobne strony

 • Bukacki

  Kamieniarstwo
  Przedsiębiorstwo sprzedaje materiały eksploatacyjne obróbki kamienia naturalnego, środki konserwujące oraz chemię budowlaną. Na stronie dane kontaktowe, informacja o własnościach użytkowych asortymentu oraz jego zastosowaniach.
 • Halat

  Kamieniarstwo
  Zakład obróbki kamienia naturalnego i ozdobnego, liternictwa nagrobkowego. Na stronie informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe.
 • Zakłady Wapiennicze

  Piasek, kruszywa
  Kieleckie Zakłady Przemysłu Wapienniczego produkują kamień wapienny dla przemysłu hutniczego, cukrowniczego oraz kruszywa dla budownictwa i drogownictwa. Na stronach firmowych oferta kruszyw, lokalizacja oraz galeria zdjęć z terenów zakładu i jego historia.
 • STOLMONT

  Producenci
  Przedsiębiorstwo produkuje stolarkę otworową z PCV na profilach Brugman i Gealan, odlewy rzeźb w metalu oraz wykończenia otworów parapetami z kamienia naturalnego. Na stronie galeria obrazów, rzeźb i galanterii z onyksu oraz promocja ośrodka sztuki z Kluczborka.
 • Prodmar

  Kamieniarstwo
  Przedmiotem działalności firmy jest obróbka kamienia naturalnego (granitu, marmuru) oraz konglomeratów na bazie tych surowców. Na stronie więcej informacji o firmie, jej ofercie i stosowanych materiałach.


:: Cerstone Hurtownia Kamienia Naturalnego ::

Nasza ocena:
Adres: https://cerstone.pl/

Ulica: Bartycka 22C

Miasto: Warszawa
Kod: 00-716
NIP: 5242765513

Telefon: 733003388
Opis:

Hurtownia Kamienia Cerstone zajmuję się dystrybucją płytek kamiennych oraz płytek ceramicznych. Posiadamy duży wybór płytek z kamieni naturalnych takich jak płytki marmurowe, granitowe, trawertyn, piaskowiec, wapień, łupek. Różne formaty i grubości pozwolą na stworzenie wielu pięknych realizacji salonów, kuchni, łazienek. Szeroka gama kamieni dekoracyjnych z łupka, kwarcyty czy płytek granitowych stworzy niezwykłe elewacje.