Podobne strony

 • Wczasy w Łebie

  pomorskie
  Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o Łebie, Słowińskim Parku Narodowym a także zarezerwujesz pokój na wczasy u autora strony.
 • Ośrodek Wczasowy "Lech" w Łebie

  Nad morzem
  Ośrodek jest położony w odległości 300 m od plaży w dzielnicy sanatoryjno-wczasowej Łeby. Panująca wokół cisza pomaga odpocząć od hałasu i ruchu miejskiego oraz pozwola nabrać sił do dalszej wytężonej pracy. Tu znajdziesz informacje o ofercie wypoczynku w obiekcie, canach i atrakcjach.
 • Wczasy w Łebie - Robert Bojko zaprasza

  pomorskie
  Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o pensjonacie w Łebie, samym mieście (dzisiaj i dawniej), jego okolicach oraz Słowińskim Parku Narodowym.
 • Pensjonat "Patryk"

  pomorskie
  Wizytówka pensjonatu w Łebie - kilka przydatnych informacji oraz zdjęcia.
 • Nad Morze

  Nad morzem
  Zgrabna strona zachęcająca do skorzystania z wypoczynku w kwaterach prywatnych w Łebie (pokoje 2,3 i 4-osobowe). Na stronie szczegółowa oferta zilustrowana zdjęciami.


:: Łeba wczasy - zdrowotel.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zdrowotel.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zdrowotel to ośrodek wczasowy, który przyjmuje najmłodszych i dorosłych turystów w Łebie. Działamy w sąsiedztwie pięknej plaży. Promujemy zdrowy wypoczynek w otoczeniu natury. Proponujemy gościom wyłącznie naturalne wyżywienie, czy pakiety rehabilitacyjne. Radzimy sobie profesjonalnie ze schorzeniami stawów, górnych dróg oddechowych, problemami z cerą.