Podobne strony

 • Pomoc Drogowa 24h K-HOL Wrocław

  Motoryzacja i transport
  Całodobowa pomoc drogowa zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli znajdujecie się we Wrocławiu lub w pobliżu i przydarzył się wypadek, to koniecznie dzwońcie, a my pomożemy. Wystarczy tylko jeden telefon, aby nasi pracownicy wyruszyli. Oferujemy Wam holowanie do wybranego miejsca. Możemy Was zabrać do naszego warsztatu, gdzie postaramy się usunąć awarię lub też w inne miejsce. K-HOL pomoc drogowa ma swoją siedzibę na ul. Świętego Wincentego 25, 50-252 Wrocław. Zachęcamy do kontaktu.
 • Laweta Hannover, Pomoc drogowa Hannover

  Motoryzacja i transport
  Gdy podczas wakacyjnego lub służbowego wyjazdu do Niemiec Twój samochód nagle odmówi posłuszeństwa, a nie chcesz tracić pieniędzy na miejscową pomoc drogową, alternatywą może być polska pomoc-drogowa-laweta-hannover.com.pl. Usługi realizowane przez firmę to m.in. możliwość wykonania diagnostyki komputerowej na miejscu, dla ustalenia przyczyny awarii. Jeśli usterka jest nieduża, można sprowadzić auto do miejscowego warsztatu. Przy większej usterce pojazd holujemy na lawecie do warsztatu w Polsce.
 • www.tanieauto24.pl

  Motoryzacja i transport
  Długo- lub krótkoterminowy wynajem auta oferuje łódzka Wypożyczalnia aut Tanieauto24. Dzięki naszej ofercie masz wiele możliwości prowadzenie pojazdu bądź wynajmu także kierowcy. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są we wspomaganie kierownicy, tempomat, komputer pokładowy, poduszki powietrzne oraz klimatyzację. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia nasza całodobowa obsługa oraz pełen zakres ubezpieczeń. Posiadamy szeroki wybór modeli aut dostosowanych do waszych potrzeb i rodzaju najmu. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do kontaktu!
 • Złomowanie pojazdów Katowice

  Motoryzacja i transport
  Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Ze złomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji.
 • ODTJ Stare Kosiny octj.pl

  Motoryzacja i transport
  Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Stare Kosiny to najlepsze Centrum szkolenia kierowców. W ofercie można znaleźć kursy na prawo jazdy C, kursy na prawo jazdy D oraz wszystkie pozostałe kategorie. Doświadczeni instruktorzy prowadzą także zajęcia z bezpiecznej jazdy Safe Driving czy Eco Driving, dzięki której można nauczyć się optymalizacji zużycia paliwa i zmniejszenia kosztów eksploatacji.


:: Program NORA - Program vw ::

Nasza ocena:
Adres: https://programnora.pl


Opis:

Program NORA jest układem partnerskim Grupy Volkswagen przeznaczonym dla niezależnych warsztatów samochodowych. Projekt funkcjonuje w Europie od 2005 roku. Uczestnikom Programu NORA przedstawia się zakup oryginalnych części samochodowych w atrakcyjnych cenach. Członkostwo w Programie to również sporo nowych korzyści, z którymi możecie się Państwo zaznajomić na naszej stronie. Zachęcamy do wizyty na stronie i do kontaktu z pracownikami.