Podobne strony

 • SGB-TRANS-LEASING Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o.

  Leasing
  Firma oferuje kompleksową obsługę leasingową, od identyfikacji potrzeb klienta, aż po zakup sprzętu i przekazanie go leasingobiorcy.
 • Autoleasing S.A.

  Leasing
  Oferta leasingu samochodów importowanych przez Kulczyk Tradex, a więc Audi i Volkswagen.
 • Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji

  Serwisy informacyjne
  Serwis zawierający informacje związane z wykonywaniem międzynarodowego transportu drogowego. Zawiera wszelkie niezbędne informacje o transporcie i spedycji, giełdę ładunków, forum transportowe, wzory druków i dokumentów transportowych, informacje transportowe, stowarzyszenia i inne.
 • Achleitner Sp. z o. o.

  Opony i felgi
  Prezentacja firmy specjalizującej się w sprzedaży samochodów ciężarowych i specjalistycznych, zabudowie samochodów, oraz w sprzedaży opon najbardziej znanych producentów, a także felg aluminiowych.
 • Volvo Lublin A. Lenartowicz

  Volvo
  Oferta dealera Volvo: prezentacja modeli, bogata galeria zdjęć, aktualności związane z marką, opis nowinek technicznych, informacje o promocjach, kredytach i leasingu.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: SGEF Polska - leasing samochodów dostawczych i maszyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sgef.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na profesjonalny leasing. Świadczymy przede wszystkim leasing maszyn, proponujemy leasing samochodu, jak i również sprzęt poleasingowy. Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem 14 oddziałów. Oferowana jest przez nas fachowa współpraca z dostawcami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania dla ich klientów.