Podobne strony

 • Strona księdza Jacka Wichorowskiego

  Inne
  Na stronie znajdziesz informacje o: rozwoju duchowym, parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennikaw w Glinojecku oraz zdjęcia ks. Jacka i jego przyjaciół.
 • Weekend z Hemi - Sync

  Usługi i kursy paranaukowe
  Szkoła Wiedzy Antycznej "Źródło" zaprasza na prowadzone przez Członków Profesjonalnych Instytutu Monroe zajęcia dotyczące m.in. pomocy w opanowywaniu stresu, poprawy jakości życia oraz rozwiązywaniu problemów.
 • NeTriMo Home Page

  Reiki
  Autor przedstawia na stronie kilka informacji o swoim hobby, którym jest wspinaczka skałkowa, a ponadto opowiada o mandalach, metodach naturalnego uzdrawiania oraz rozwoju duchowym.
 • Fundacja Homo Homini Frater

  Usługi rozwoju duchowego
  Fundacja zaprasza na kursy Rozwoju Duchowego w formie wczasów szkoleniowych, podczas których można zapoznać się z technikami radzenia sobie ze stresem czy uzyskiwaniu sprawności umysłu. Na stronach dokładne informacje o kursach, cenach oraz terminach.
 • Astrologiczny Serwis Informacyjny Piotra Gibaszewskiego

  Horoskopy
  Czy wierzycie w horoskopy? Jeśli tak, zajrzyjcie na strony, gdzie znajdziecie dokładny horoskop dla każdego znaku zodiaku. Dla tych, którzy nie przywiązują wagi do takiej formy przepowiadania przyszłości, znajdzie się tutaj kilka artykułów traktujących o medytacji, rozwoju duchowym czy powiązaniu astrologii z medycyną.


:: homini.eu ::

Nasza ocena:
Adres: https://homini.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wszyscy zainteresowani rozwojem duchowym powinni zapoznać się z ofertą Fundacji Homo Homini Frater. Jej celem jest bowiem organizowanie kursów rozwoju duchowego. Podczas tego typu zajęć ich uczestnicy mogą pogłębić wiedzę z różnych dziedzin życia związanych z duchowością, psychiką oraz rozwojem. Poza tym mają czas na medytację oraz zwyczajny wypoczynek. Opisywany program szkolenia rozwoju duchowego jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ jego autorzy czerpali inspirację ze swoich wewnętrznych