Podobne strony

 • San

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy "SAN" położony około 150 m od morza w paśmie parku nadmorskiego. Prowadzi całoroczną działalność wczasową od czerwca do sierpnia i sanatoryjną od września do maja. Na stronie także formularz rezerwacji on-line.
 • Oferta wakacji w Kołobrzegu

  Nad morzem
  Zespół Szkół Społecznych nr 2 w Kołobrzegu przedstawia niedrogą ofertę wakacyjną dla grup i osób indywidualnych. Tutaj zapoznasz się z warunkami zakwaterowania oraz cenami.
 • Dom Gościnny Kołobrzeg

  Noclegi
  Oferyjemy wynajem pokoi w Domu Gościnnym Kołobrzeg w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych przy zachodniej plaży.


:: www.willa-amber.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.willa-amber.com.pl

Ulica: ul. Wylotowa 16A

Miasto:
Kod: 78-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Willi Amber, która znajduje się w Kołobrzegu. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji nad samą plażą jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi jak również osób chcących aktywnie spędzić urlop i skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez miasto. Oferujemy wypoczynek w jednym z 15 komfortowo wyposażonych pokoi a także piękny ogród z altaną i miejscem na grilla. Prowadzimy wynajem rowerów z opcją wypożyczenia fotelika dziecięcego. Zapewniamy atrakcyjne ceny i sympatyczną obsługę. Zapraszamy na naszą witynę, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie.