Podobne strony

 • Shenkman

  Części zamienne
  Witryna internetowa firmy Shenkman, która zajmuje się sprzedażą części do samochodów osobowych i ciężarowych. Na stronie zamieszczona jest oferta firmy oraz informacje na temat jej działalności.
 • BAJA Sp. z o.o.

  Tkaniny
  Podstawowy profil działania firmy stanowi dystrybucja artykułów tekstylnych. Drugi profil działalności firmy stanowi wdrażanie systemów finansowo-księgowych.
 • P.P.H.U. "Darymex" s.c.

  Futra
  Hurtownia oferuje futra odzieżowe, obuwnicze, zabawkarskie, aksamity obiciowe, zasłonowe, narzuty, poduszki, firany, obrusy, bieżniki i inne.
 • Retro s.c.

  Tkaniny
  Witryna spółki oferującej uniwersalne pokrowce na komplety wypoczynkowe, a także narzuty, zasłony i poduszki. Na stronie dostępne zdjęcia produktów.
 • Dywany perskie

  Rzemiosło artystyczne
  O zachwycającym pięknie perskich dywanów decyduje niebywała zręczność ich twórców, uroda kompozycji barwnych, oryginalność i subtelność ornamentyki. Dowiedz się więcej o ich tworzeniu oraz zobacz ofertę Galerii Perskiej Sindbad.


:: Ręczniki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mack-posciele.pl

Kategorie:

Opis:

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą pościeli, narzut, poduszek, a także ręczników i ścierek kuchennych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów, gdyż zależy nam na ich zadowoleniu. Hurtownia pościeli, jaką prowadzimy, cieszy się zainteresowaniem, serdecznie zapraszamy do zakupów online.