Podobne strony

 • Rema Sp. z o.o.

  Przemysł maszynowy
  Firma oferuje zaopatrzenie techniczne dla przemysłów: piwowarskiego oraz produkcji wódek i win, napojów bezalkoholowych, maszyn dla przetwórstwa spożywczego, urządzeń pakujących i opakowań. W ofercie znajdziesz m.in.: łańcuchy i taśmy transportowe, sprzęgła, przekładnie, łańcuchy rolkowe, motoreduktory i inne. Szczegóły oferty oraz dane teleadresowe - na stronie.
 • POTYRAŁA I SPÓŁKA SP.J. łańcuchy napędowe

  Firmy wg branży
  Firma Potyrała i Spółka sprzedaje łańcuchy rolkowe w wzorcach europejskich i amerykańskich, jedno-, dwu-, trzyrzędowe. Wykonane ze stali naturalnej czy też nierdzewnej, z zaopatrzeniem bądź bez. Używane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu do przekazywania siły czy przewozu półproduktu. Oferujemy bezpłatne szkolenia techniczne dla działów utrzymania ruchu, ze wszystkich specjalizacji przemysłu. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów w niesłychanie korzystnych cenach. Naszymi klientami są firmy ze wszelkich branż przemysłu. Dostarczamy zaawansowane artykuły zgodnie z zapotrzebowaniami kontrahentów. Osoby zainteresowane naszymi produktami zapraszamy na witrynę.
 • łańcuchy napędowe

  Ekonomia
  Nasza firma zajmuje się dystrybucją łańcuchów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi łańcuchy transportowe, łańcuchy rolkowe i łańcuchy napędowe.Sprzedajemy łańuchy mocne i solidne. Nasze łańcuchy mają zastosowanie w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, ale także papierniczym i spożywczym. Wszystkie wyroby spełniają wymagania norm PN, DIN, ANSI. Nasza firma współpracuje z istotnymi europejskimi producentami. Kadra naszej firmy jest wykwalifikowana i doświadczona, dzięki czemu mają Państwo pewność udanej współpracy. Bardzo chętnie dostarczymy Państwu naszej wiedzy oraz doświadczenia. Zachęcamy do kontaktu.
 • TWP- części do maszyn |koła zębate, koła łańcuchowe i pasowe

  Sklepy internetowe
  Sklep TWP to renomowany dostawca części do maszyn. W swej ofercie posiada produkty uznanych zagranicznych marek - Tunalift, Vamberk, TGS czy Sati. Asortyment obejmuje części do różnorodnych branż - przemysłowych, automotive czy medycznej. W TWP znajdziesz m.in. koła zębate i pasowe, przekładnie łańcuchowe, listwy zębate, tulejki zaciskowe, wałki zębate czy łańcuchy rolkowe i napędowe. Wejdź na stronę internetową TWP sklepu i poznaj dokładnie cały asortyment sklepu!
 • TWP - części do maszyn i consulting techniczny

  Nauka i technika
  TWP Sp. Z.O.O. to firma zajmująca się sprzedażą część do maszyn - sprzęgła kłowe, koła łańcuchowe, tulejki zaciskowe, silniki elektryczne, motoreduktory, oscylatory, sprężyny gazowe, przekładnie łańcuchowe i wiele innych. Dodatkowo świadczy consulting doradczy mający na celu zwiększenie wydajności maszyn. TWP posiada części wysokiej jakości od uznanych producentów z całego świata. Szeroki wybór produktów powoduje, że TWP posiada już rzeszę stałych klientów.


:: www.sklep.rai-bud.pl łańcuchy rolkowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sklep.rai-bud.pl

Ulica: Wydrowice 7

Miasto:
Kod: 49-100
NIP: 9910414430

Telefon:Kategorie:

Opis:

Części do maszyn budowlanych i rolniczych od wielu lat dostarcza firma RAI-BUD S.C. w Niemodlinie. W naszej ofercie znajdziecie części do maszyn takich producentów, jak Class, Case, New Holland, John Deere, Deutz, Fendt, Massey-Ferguson, Valtra, JCB, Steyr jak również maszyn budowlanych Caterpillar, JCB, CASE i innych. W stałej sprzedaży posiadamy oleje i smary, filtry silnikowe i hydrauliczne, filtry kabiny oraz łańcuchy rolkowe (galla) Donghua Chain Group, którego jesteśmy importerem i przedstawicielem w Polsce. Zapraszamy!