Podobne strony

 • Amii

  Filtry
  Producent i importer, który oferuje duży wybór filtrów i systemów oczyszczających wodę oraz wkładów wymiennych do filtrów a także testerów trzeźwości. Na stronie zdjęcia i opisy wszystkich oferowanych towarów, formularz zamówienia oraz ciekawostka - wirtualny tester trzeźwości, który na podstawie kilku danych wejściowych oblicza zawartość alkoholu we krwi.
 • Genova System Poland

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo proponuje w sprzedaży nowoczesne instalacje kanalizacyjne, wodociągowe i filtracyjne z tworzyw sztucznych oraz ekologiczne filtry do wody. Na stronie znajdziesz informacje o systemie Genova, porady, dane technologiczne, adresy przedstawicielstw.
 • WAX s.c.

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne zajmuje się montażem pawilonów handlowych oraz budownictwem modułowym z płyty warstwowej. Instaluje szamba ekologiczne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Na stronie dane adresowe oraz zdjęcia obiektów.
 • KIM

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe materiałami budowlanymi i instalacyjnymi. Posiada oddziały terenowe. Zajmuje się również kompletacją dostaw materiałów na potrzeby inwestorów. Przedstawiciel producentów filtrów do wody, zakładów ceramicznych, producentów instalacji sanitarnych i innych.
 • Oltrans

  Eko-biznes
  Producent ekologicznych szamb przydomowych oraz zbiorników na olej opałowy. Produkty wykonywane są żywic poliestrowych zbrojonych matami szklanymi. W ofercie zbiorniki o różnej pojemności. Produkty posiadają atesty i dopuszczenia techniczne.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Przydomowe oczyszczalnie ścieków; filtry do wody - Olsztyn ::

Nasza ocena:
Adres: https://inzynieriawody.pl/

Ulica: Zamenhofa, 9/20

Miasto: Olsztyn
Kod: 10-280
NIP: 7392985714

Telefon: 517318519
Opis:

Oferujemy wyroby gospodarki wodno-ściekowej tj. przydomowe oczyszczalnie ścieków, filtry do wody, odżelaziacze i odmanganiacze wody, zmiękczacz wody, szambo ekologiczne, przydomowe przepompownie, lamy UV do dezynfekcji wody i wiele innych. Oferty zawiera doradztwo, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń.Zakres działalności Olsztyn i okolice.