Podobne strony

 • Orso Sp. z o.o.

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Firma zajmuje się wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz projektowaniem, dostawą i montażem regałów metalowych. Na stronie: informacje, oferta, referencje, mapka lokalizacyjna i dane kontaktowe.
 • Wyposażenie

  Aranżacja wnętrz
  Porady dotyczące wyposażenia dla firmy oraz domu. W jaki sposób wyposażyć wnętrze biura, łazienki, kuchni, sklepu, czy hotelu.
 • THN - witryny szklane,witryny wystawiennicze, meble

  Firmy wg branży
  Firma THN od wielu lat produkuje różnego rodzaju witryny i gabloty szklane, które trafiły już do niejednego domu, sklepu czy salonu meblowego. Razem z nami stworzysz swój produkt wybierając kolor, rozmiar i dodatki (logo, zamek, oświetlenie, kółka itd.) Stwórz swoją witrynę tak aby była prawdziwą inwestycją i nadawała się do domu, do stałego użytku w sklepie, lub też na akcje promocyjne.
 • regały przesuwne

  Firmy wg branży
  W takie miejsca jak magazyny, biblioteki, muzea, sklepy mają wyznaczoną przestrzeń, którą powinno się odpowiednio wykorzystać, aby była maksymalnie wykorzystana i By można było się po niej poruszać bez skrępowania. Dzięki naszej firmie twój magazyn lub inny lokal użytkowy może stać się nowoczesny i funkcjonalny, oferujemy montaż regałów magazynowych, regałów dłużycowych i podobnych. Sporządzamy projekty i plany rozmieszczenia i przedkładamy produkty wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • BenLER International Wyposażenie gastronomi

  Firmy wg branży
  Uruchamiasz swoją wymarzoną piekarnię, sklep albo cukiernię? Idealne meble do lokalu znajdziesz na www.benler-shops.pl. BenLER International to firma trudniąca się sprzedażą wyposażenia do sklepów cukierniczych i piekarni. Odnajdziesz w ich ofercie zarówno maszyny piekarnicze jak i meble sklepowe. A wszystko w bardzo przystępnych cenach i dobrej jakości. BenLER International to firma, której możesz zaufać i dołączyć do grona jej zadowolonych klientów.


:: ABM SA - wyposażamy sklepy ::

Nasza ocena:
Adres: https://shop4shop.eu/

Ulica: Dobry Początek 6

Miasto: Kraków
Kod: 30-798
NIP: 679-24-69-111

Telefon: +48 12 296 47 00
Opis:

Firma ABM SA od 1991 roku zajmuje się wyposażaniem sklepów i biur w całej Polsce. Ma na swoim koncie projekty zarówno dla dużych sieci handlowych jak i drobnych sklepów prywatnych. Zajmuje się kompleksową obsługą i każdym etapem pracy – od projektu, po jego realizację, montaż i serwisowanie. Wyposaży każdy sklep – spożywczy, odzieżowy, aptekę, kwiaciarnię, a nawet sklep budowlany. Przekonaj się sam i skorzystaj z usług ABM SA!