Podobne strony

 • Firma budowlana z Lublina- wybuduje Twój wymarzony dom

  Firmy wg branży
  TEAM-BUD to firma budowlana specjalizująca się w budowie murowanych domów jednorodzinnych oraz sprzedażą i fachowym montażem Okien i Drzwi,Bram garażowych, Parapetów. Naszą specjalnością są odbiory techniczne mieszkań od deweloperów. Działamy na terenie miasta Lublin i w okolicy. RÓŻNI KLIENCI-RÓŻNE POTRZEBY-RÓŻNE ROZWIĄZANIA Zapewniamy: profesjonalny montaż, doradztwo oraz pomoc w doborze produktu. ZAPRASZAMY
 • Usługi budowlane

  Dom i wnętrza
  Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się realnie ogólną realizacją inwestycji budowlanych przeróżnego rodzaju. Fachowy zespół profesjonalistów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa bądź Administracji Publicznej i Uczelni, lecz również dla przedsiębiorstw oraz Klienta Indywidualnego. Bazowa propozycja zakładu „CEZAR” niesie uniwersalną adaptację budowy od zaplanowania-pod klucz razem z otrzymaniem niezbędnych zezwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a także zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy.
 • Projektowanie i budowa domów

  Firmy wg branży
  Kewis to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo w specjalności budowlanej w regionie województwa lubelskiego. Oferujemy Państwu wszechstronne rozwiązania w ramach budowy i projektowania domów w technologiach murowanych i drewnianych. Naszą ofertą chcemy zaintrygować między innymi kontrahentów indywidualnych. Naszym atutem jest wykwalifikowana załoga specjalistów, która dołoży wszelkich starań, by każde zlecenia zostały wykonanie dokładnie z określonym terminem. Zapewniamy najlepszą jakość przeprowadzanych przez nas usług i atrakcyjne ceny. Wejdź na naszą stroną internetową oraz zapoznaj się ze szczegółami oferty!
 • KEWIS remonty budynków lublin

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Kewis z Lublina zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Nasza specjalizacja to usługi budowlane i remontowe. Proponujemy: projektowanie oraz budowę domów, ocieplenia i izolacje istniejących budynków, modernizację, przebudowę i rozbudowę budynków razem z projektem, doradztwo i sprzedaż rusztowań Pionart. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie było przeprowadzane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości i pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • firma budowlana Lublin - budownictwodomagala.pl

  Firmy wg branży
  Specjalnością naszej firm jest realizowanie dla naszych klientów profesjonalnych usług związanych zarówno z rynkiem budowlanym a także rynkiem remontów. W ten sposób możemy naszym klientom zapewnić między innymi dospawanie poszczególnych usług do oczekiwań naszych klientów a jednocześnie wykonanie poszczególnych usług w sposób rzetelny i terminowy. Wykonujemy prace budowlane przy domach jednorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej.


:: Progres S.C. - budowa domów lublin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.progressc.com/

Ulica:

Miasto: Lublin
Kod:
NIP:

Telefon: 507 162 212
Opis:

Firma budowlana Progres S.C. zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Wykonujemy roboty ziemne, zbrojarskie, murarskie, docieplenia elewacji, dachy płaskie i spadziste, roboty modernizacyjne, adaptacyjne i wykończeniowe, jak również prace hydrauliczne i elektryczne. Na rynku budowlanym wyróżnia nas terminowość i dokładność realizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.