Podobne strony

 • Oddział Dermatologii SW

  Dermatologia
  Serwis Oddziału Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Kontakt, rodzaje usług.
 • Schering

  Produkcja leków
  Na stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące firmy farmaceutycznej. Możesz również zapoznać się z ofertą leków, informacjami skierowanymi do potencjalnych pacjentów z zakresu nowoczesnej radiologii i ultrasonografii, antykoncepcji, menopauzy, onkologii, hematologii i dermatologii.
 • Dr Jolanta Eliza Pietranek

  Lekarze, gabinety
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące specjalistycznego gabinetu dermatologicznego.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • Lek. med. Barbara Dziurzyńska Kupiec

  Dermatologia
  Informacje o prywatnym gabinecie dermatologicznym. Znajdziesz tu godziny przyjęć oraz adres.


:: Maść na łuszczycę Najlepsza skuteczna ::

Nasza ocena:
Adres: https://dermacea.pl/Magnipsor-masc-na-luszczyce-200g/65

Ulica: niepodległości 10

Miasto: Kraśnik
Kod: 23-204
NIP:

Telefon:
Opis:MAGNIPSOR to maść na łuszczycę, w skład której wchodzą naturalne składniki i specjalnie dobierane minerały. Wytwarzany według najwyższych standardów i za pomocą nowoczesnych technologii zapewnia długotrwałe efekty stosowania. Jego unikalny skład i niezawodne działanie pomogą Ci na długo zapomnieć o łuszczycy i przywrócą upragnione poczucie komfortu i pewności siebie!

Olejek z drzewa herbacianego – ma działanie przeciwwirusowe, antybakteryjne i antyseptyczne. Działa odkażająco i oczyszczająco.