Podobne strony

 • Zieliński - kowalstwo artystyczne, wyposażenie wnętrz

  Kowalstwo
  Sprzedaż na miejscu (Warszawa) i wysyłkowo: odlewów żeliwnych, kuchni kaflowych, siatek technicznych, akcesoriów i drzwiczek kominkowych, kratek wentylacyjnych, drzwiczek kuchennych, kafli, mebli ogrodowych, pieców, piecyków, wsporników, nóg do ławek, rusztów i innych. Na stronie: o firmie, foto oferta oraz dane kontaktowe.
 • Biokominki - Salon "Przy Bażantarni"

  Kominki
  Biokominki - bez dymu, bez drewna, bez popiołu. Zdobią, grzeją, stwarzają nastrój - prawdziwy ogień bez komina. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.
 • TAPIS - kominki sauny baseny

  Kominki
  TAPIS - producent oraz dystrybutor urządzeń grzewczych oferuje kominki, piece kominkowe oraz grille ogrodowe. W ofercie także urządzenia kosmetyczne: kapsuły SPA, wanny SPA, baseny, solaria. Firma wykonuje także groty solne i jakinie solne oraz sauny Exclusive i Infrared.
 • Biokominki

  Dom i wnętrza
  Internetowa sprzedaż biokominków Nice-House i Globmetal. Polskie biokominki w rozsądnych cenach. Żywy ogień bez dymu, bez zapachu, bez popiołu, bez instalacji kominowej. Biokominki idealnie nadają się do mieszkań. W ofercie sklepu także biopaliwo do biokominków.
 • Biokominki

  Firmy wg branży
  Bezpośredni dystrybutor w Polsce biokominków Nice-House, Yannkes Polska z Poznania. Ekologiczne kominki do mieszkań, bez dymu, bez popiołu, bez zapachu. Biokominki nie wymagają posiadania instalacji kominowej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Kosz na drewno - akcesoriakominkowe.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://akcesoriakominkowe.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Udostępniamy Państwu w sklepie internetowym jakościowe akcesoria kominkowe. Posiadamy parawany dobrze oddzielające kominek od domowników, szczególnie małych dzieci. Dostarczamy płotki do kominka, kosze przeznaczone do składowania drewna w oryginalnym stylu, sprawdzone środki czystości, dzięki którym pozbędziecie się Państwo sadzy i eleganckie stojaki na zapałki.