Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • Seclock.eu - śruby i nakrętki zabezpieczające

  Firmy wg branży
  Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież i rabunek.
 • Firma budowlana w Katowicach - szeroki asortyment, pełen zak

  Firmy wg branży
  Oferujemy artykuły budowlane i remontowe. Wszystkie materiały oferowane przez nasz sklep, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Podsumowując! Chcesz fachowo, sprawnie, bezpiecznie zaplanować i zrealizować zaplanowane prace? Przyjdź do nas! Nie zawiedzie Cię ani asortyment, ani obsługa.
 • FLAGI Producent | WINDERY

  Firmy wg branży
  Nasza firma jako producent flag oferuje kompleksową obsługę flag i masztów. Zajmujemy się tym już od 1998 roku. Jako jedyni w Polsce prowadzimy serwis flag, dzięki czemu wiemy jak przygotować flagę na trudne warunki atmosferyczne – zwłaszcza na silny wiatr oraz promieniowanie UV. Jesteśmy w stanie wykonać każdy.
 • Sieci FTTH

  Firmy wg branży
  Nasza firma Telbest ma w swojej ofercie między innymi usluge sieci FTTH.Skupiamy doświadczonych pracowników, którzy tworzą zespoły fachowców w zakresie planowania, projektowania i budowy sieci FTTH. Realizujemy zadania od zera, a także te już rozpoczęte. Dzialamy na terenie calej Polski,konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie.


:: GALWANIZER niklowanie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.galwanizer.pl

Ulica: ul. Świdnicka 38

Miasto: Dzierżoniów
Kod: 58-200
NIP: 8821504651

Telefon: 74 832 48 30
Opis:

W Dzierżoniowie posiada swą siedzibę firma Galwanizer, która wykonuje działalność od 1997 roku. Zakres jej usług obejmuje cynkowanie alkaliczne z pasywacją, chromowanie błyszczące tworzyw sztucznych, anodowanie i barwienie aluminium. Zajmujemy się również niklowaniem chemicznym, pasywacją miedzi oraz mosiądzu, a także elektropolerowaniem stali. Dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu, doświadczonym pracownikom i laboratorium kontrolnemu gwarantujemy, że każda z naszych usług charakteryzuje się najlepszą jakością. Wiemy, że najlepszą reklamą jest usatysfakcjonowany odbiorca, toteż wszystkie usługi przeprowadzamy punktualnie oraz z zachowaniem najlepszej solidności. Szczegóły na witrynie.