Podobne strony

  • Usługi budowlane

    Dom i wnętrza
    Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się realnie ogólną realizacją inwestycji budowlanych przeróżnego rodzaju. Fachowy zespół profesjonalistów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa bądź Administracji Publicznej i Uczelni, lecz również dla przedsiębiorstw oraz Klienta Indywidualnego. Bazowa propozycja zakładu „CEZAR” niesie uniwersalną adaptację budowy od zaplanowania-pod klucz razem z otrzymaniem niezbędnych zezwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a także zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy.
  • www.aquatech.lublin.pl producent instalacji

    Firmy wg branży
    Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy działającej w branży instalacji grzewczych czy wentylacyjnych, gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją AQUA TECH z Lublina. Przedsiębiorstwo oferuje usługi z zakresu kompleksowego wykonawstwa instalacji wodno-kanalizacyjnych, odwiertów geotermalnych, rekuperacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków czy też odwodnienia fundamentów. Usług świadczy w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, usługowych a oprócz tego magazynach. Ofer


:: www.goldsun.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://goldsun.com.pl

Ulica: Ul. Namysłowskiego 8

Miasto: Zamość
Kod: 22-400
NIP: 9222757004

Telefon: 84 8880187
Opis:

Szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej? Jesteś właścicielem firmy bądź osobą prywatną, która kończy budować dom i szuka ekologicznej i alternatywnej formy pozyskiwania energii? Bardzo dobrze trafiłeś! Firma GOLDSUN z Zamościa ma długoletnie doświadczenie w swojej branży i zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów. Proponuje instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, klimatyzatory oraz rekuperatory. Oprócz tego zapewnia serwis urządzeń i fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o działalności firmy.